مطالب آموزشی

نصب و سرویس اجاق گاز

نصب و تعمیرات اجاق گاز شما با متخصصین سورنا سرویس

اگر اجاق گاز یا فرگاز شما با مشکلی مواجه شده و از کار افتاده است، شرایط ناخوشایند و کلافگی شما را بهتر از هر کسی درک می کنیم. اما مراقب باشید که برای رفع سریع مشکل خود، دستگاه را به هر کسی نسپارید. درواقع تعمیرکار دارای صلاحیت برای رسیدگی به اجاق گاز یا فرگاز شما، باید تخصص کار با وسایل گازسوز را داشته و موارد ایمنی و استانداردهای این وسایل را به خوبی دانسته و رعایت نماید. همچنین برخی از اجاق گازها یا فرگازها که به صورت صفحه ای یا رومیزی و توکار استفاده می شوند، پیچیدگی های بیشتری داشته و به تجربه و مهارت جهت نصب، سرویس و یا تعمیر نیازمندند.

علاوه بر این موارد، برخی از برندهای خارجی اجاق گاز یا فرگاز، بدلیل تکنولوژی ها و مهندسی های پیشرفته خود، از نصب یا تعمیرات دشوارتری برخوردارند و برای جلوگیری از وارد آمدن خسارت و یا ریسک تشدید مشکل، حتما باید از تعمیرکار متخصص همان برند استفاده نمود.

"<yoastmark

سورنا سرویس با بیش از صدها متخصص مجرب در سرتاسر مناطق تحت پوشش خود، خدمات اجاق گاز و فرگازهای تمامی مدل ها از قبیل مبله، رومیزی و توکار را در سریعترین زمان ممکن ارائه می نماید. نصب، سرویس و تعمیر اجاق گاز یا فرگاز شما توسط تعمیرکار متخصص برند دستگاه تان در منزل خودتان انجام شده و با اعطای گارانتی معتبر ما نیز همراه است. کافیست با یک تماس تلفنی و یا ارسال فرم، دردسرهای تعمیرات اجاق گاز یا فرگاز خود را به متخصصین حاذق سورنا سرویس بسپارید و در مدت کوتاهی دستگاه سالم و آماد به کار خود را تحویل بگیرید.

سورنا سرویس کدام مدل ها و برندهای اجاق گاز را تعمیر می کند؟

خوشبختانه سورنا سرویس برای تمامی برندهای ایرانی و خارجی موجود اعم از تکنوگاز، لوفرا، نف، بوش، آاگ، آریستون، آلتون، اخوان، استیل البرز، اسنوا، ال جی، ایندزیت، بکو، بلومبرگ، پادیسان، پیلوت، دوو، سینجر، کن، هاردستون و… دارای تعمیرکار متخصص است. این متخصصین باتجربه و ماهر تمامی مدل های اجاق گاز و فرگاز شما را در هر نوعی که باشد، از جمله ایستاده، صفحه ای یا رومیزی و توکار سرویس و تعمیر خواهند کرد.

بروز برخی مشکلات در اجاق گاز و فرگازهای خانگی شایع تر است. از جمله:

روشن نشدن اجاق گاز یا فرگاز
خاموش شدن مداوم شعله ها
یکنواخت نبودن حرارت فر یا شعله اجاق
آبی نبودن رنگ شعله ها
دود کردن شعله ها
از کار افتادن فندک
ایراد درب فر
و…
صرف نظر از مشکل پیش آمده برای اجاق گاز یا فرگازتان، می توانید بر روی متخصصین مجرب سورنا سرویس حساب کنید. به صورت تضمینی هرگونه مشکل دستگاه شما را در کمترین زمان برطرف خواهیم نمود. همچنین، برای کاهش هزینه های شما نیز به فکر بوده ایم. با توجه به سیاست های سورنا سرویس، اولویت متخصصین اجاق گاز ما با تعمیر قطعات دستگاه شماست. قطعاتی همچون ترموکوبل، بوبین، فندک، برد الکتریکی اجاق، مشعل، المنت فر، ولوم ها و… با توجه به دانش تخصصی و مهارت و تسلط بالای متخصصین ما قابل تعمیر است و تنها در صورت غیر قابل تعمیر بودن آنها، نمونه مشابه و ارجینال قطعه بر روی دستگاه شما نصب می گردد.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.