Rate this page

 تعمیر ماشین لباسشویی در تهران

سورنا سرویس بزرگترین مرکز خدمات لوازم خانگی در ایران است. این گروه فنی و متخصص توانسته است فعالیت فنی تخصصی خود را  در سال 1390 و با همکاری تعدادی از متخصصان حرفه ای در زمینه تعمیر لوازم خانگی در تهران شروع کند. این گروه در زمینه انجام فعالیت های خود شعار تعهد، تخصص، تجربه را در پیش گرفته و متعهدانه به فعالیت خود در راستای خدمت رسانی به هموطنان عزیز ادامه دهد. 

فهرست مطالب

سورنا سرویس علاوه بر تعمیر لوازم خانگی خدماتی دیگر مانند نصب ماشین لباسشویی و سرویس ماشین لباسشویی را نیز انجام می دهد. خدمات این گروه تخصصی علاوه بر لوازم خانگی، لوازم صنعتی را نیز در بر می گیرد. سورنا سیستم توانسته است تا کنون بیش از میلیون ها خدمات را در حوزه لوازم خانگی مختلف انجام دهد. در مرکز سورنا سرویس، برندهای پر آوازه و مشهور لوازم خانگی سرویس و تعمیر می شوند. محل خریداری لوازم خانگی بر چگونگی ارائه خدمات توسط این مرکز تاثیر ندارد.

به عقیده دست اندرکاران این مرکز، مشتریان گروه سورنا سوریس، سرمایه های آن هستند و مشتری مداری از اصول اولیه فعالیت در سورنا سرویس است. کارشناسان فعال سورنا سرویس تعمیر لوازم خانگی از  تجربه بالایی برخوردارند به طوری که مشتریان این مرکز می توانند جهت تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی در تهران با برند های مختلف به این تیم اعتماد کنند. خدمات این مرکز شامل لوازم خانگی مانند لباس شویی، یخچال ساید باید ساید، مایکروفر، ماشین ظرفشویی، اسپیلت و کولر گازی، آبسردکن، دستگاه تصفیه آب  و اجاق گاز با مدل ها و برندهای مختلف می شود. 

 لباس شویی از جمله لوازم خانگی سنگین است که به دفعات زیاد مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل معمولا در هنگام خرید ماشین لباسشویی سعی می شود که جنس قوی و با بهترین کیفیت خریداری شود تا با خیال آسوده اهل منزل بتوانند سال های طولانی از آن استفاده می کنند و هزینه های متعاقب را در پی نداشته باشد.

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید:

برخی برند های تحت پوشش سورنا سرویس برای تعمیر ماشین لباسشویی در تهران

دوو-سورنا سرویس
آاگ-سورنا سرویس
جنرال الکتریک-سورنا سرویس

سورنا سرویس چه خدماتی برای تعمیر ماشین لباسشویی در تهران ارائه می‌کند؟

معمولا به روش های مختلفی جمله روش آنلاین می توان با این مرکز جهت تعمیر ماشین لباسشویی در تهران تماس حاصل نمود و از خدمات این گروه فنی بهره مند شد. در روش آنلاین  فرمی در اختیار مشتری قرار می گیرد که با پر کردن آن مزایایی به مشتری در زمان تعمیر ماشین لباسشویی در تهران اختصاص می دهیم.

این فرم را می توان در هر ساعتی از شبانه روز پر کرد. پس از پر کردن فرم، متخصصان مرکز سورنا سرویس با مشتری تماس  برقرار می کنند. مشتریانی که از طریق آنلاین درخواست خود را مطرح میکنند 10 % تخفیف دریافت می کنند. حتی در روزهای تعطیل نیز می توانند از خدمات سورنا سرویس برخوردار شوند و شاهد جهت تعمیرات ماشین لباسشویی خود باشند. هدف مرکز تخصصی سورنا سرویس ارتقای کیفی خدمات به مشتریان است.

تعمیر ماشین لباسشویی در تهران فوری

 

چرا برای تعمیر ماشین لباسشویی در تهران سورنا سرویس را انتخاب کنم؟

خدمات پس از فروش تعمیر ماشین لباسشویی در تهران
گارانتی و خدمات پس از فروش
ارسال فوری تکنسین
قطعات اوریجینال ماشین لباسشویی در تهران
استفاده از قطعات اوریجینال
تعمیر ماشین لباسشویی در تهران ارزان
مناسب ترین قیمت خدمات

چه زمانی به تعمیرکار ماشین لباسشویی نیاز داریم؟

 ماشین لباسشویی هر چقدر هم که با احتیاط خریداری شود عواملی مانند جنس و نوع ماشین لباسشویی می توانند باعث خرابی آن شود و نیاز تعمیر ماشین لباسشویی را ایجاد کند. به عنوان مثال گاهی اوقات عواملی مانند تمیز شسته نشدن لباس ها و ایجاد لکه هایی بر روی آن ها، باقی مانند آب در محفظه آب پس از استفاده، عدم توانایی مناسب در خشک کردن لباس ها، ایجاد سر و صدای زیاد در هنگام شستن ماشین، چکه کردن آب و پخش شدن آن در آشپزخانه، عدم چرخش محفظه شستشوی لباس، روشن نشدن ماشین، موجب بروز مشکلاتی می شود. که ضروری است یک تعمیرکار مجرب ماشین لباسشویی را بررسی کند و به تعمیر ماشین لباسشویی بپردازد.

  یکی از مشکلاتی که امکان دارد برای ماشین لباس شویی پیش بیاید و به حضور تعمیرکار نیاز باشد وارد نشدن آب به داخل محفظه ماشین لباسشویی است. شستشوی لباس ها زمانی انجام می شود آب وارد دستگاه شود در غیر این صورت عمل شستشوی لباس ها انجام نخواهد شد. وارد نشدن آب به داخل دستگاه مشکل رایجی است چنانچه این مشکل پیش بیاید باید حتما قطعاتی مانند شیر برقی، برد الکترونیکی، شیلنگ آب ورودی، هیدرو سنسور، هیدروستات و فیلترهای شیر برقی جهت تعمیر ماشین لباسشویی مورد بررسی قرار گیرند.

از مشکلات دیگری که امکان دارد که لزوم تعمیرات ماشین لباسشویی را به وجود می آورد تند کار نکردن دور خشک کن است. این مشکل ممکن است در اثر خراب شدن موتور، نقص در برد الکترونیکی، خرابی تاخو، عدم خروج کامل آب از محفظه ماشین لباسشویی ایجاد شود. علاوه بر این اگر سیم پیچ دور تند خشک کن بسوزد دور خشک کن، تند نخواهد چرخید. یکی از عوامل دیگری که می تواند دور تند خشک کن را کند نماید  قرار دادن بار اضافی در داخل خشک کن است.

تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران

 

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در مناطق مختلف تهران

نکات استفاده از ماشین لباسشویی

از نکاتی که بسیار باید به آن دقت شود قرار دادن بار استاندارد در داخل دستگاه ماشین لباس شویی است. هر ماشین لباسشویی راهنمای استفاده خود را دارد هر چقدر صاحبان این دستگاه ها به نکات مندرج در این راهنما بیشتر توجه شود به همان میزان در مراقبت از دستگاه موفق خواهند بود. اگر ماشین لباسشویی صداهای غیر معمولی و زیاد تولید کند و این صداهای بدون مقدمه ای و به طور ناگهانی پدید آید بدین معنی است که پمپ تخلیه خراب است. در صورتی که این صداهای غیر طبیعی پس از طی زمان یک هفته و یا بیشتر پدیدار شود. می توان حدس زد که به احتمال قوی بلبرینگ های موتور و یا دیگ خراب هستند. 

مشتری با صدای نامطلوب و غیر طبیعی مواجه شود باید هر چه سریعتر با سورنا سرویس تماس حاصل نماید و قطعات خراب را تعویض کند. از جمله مشکلات دیگری که  برای ماشین لباس شویی پیش می آید تکان ها و ارزش ها شدیدی است  موجب می شود دستگاه رو به جلو حرکت کند. از عواملی باعث ایجاد این لرزش ها در ماشین لباسشویی می شود خراب شدن فنر نگهدارنده دیگ و یا در آمدن فنر است.

 بوی بد ماشین لباسشویی نیز از موارد نامطلوبی است که نیاز به سرویس کردن  ماشین لباسشویی را به وجود می آورد. برای رفع این مشکل باید از پودرهای جرم گیر استفاده کرد. متخصصان پیشنهاد میکنند که سرویس کردن ماشین لباسشویی هر 12 ماه یکبار صورت گیرد.

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی در خانه

 از آنجایی که ماشین لباسشویی سنگین و بزرگ است حمل کردن آن بسیار سخت است به همین دلیل معقول آن است که شخص تعمیرکار در منزل مشتری به تعمیر ماشین لباسشویی در تهران مبادرت ورزد. البته این امر موجب اطمینان بیشتر شخص مشتری نیز می شود و او می تواند به طور مستقیم به فرایند تعمیر نظارت داشته باشد. 

در سال های قبل، تعداد نیروهای مجرب کم بود،  به همین دلیل مردم مجبور بودند برای تعمیر ماشین لباسشویی در شهر تهران و دیگر شهر ها به تعمیرگاه مراجعه کنند. حمل و نقل ماشین لباسشویی در این راستا با زحماتی همراه بود و هزینه های بسیاری را در پی داشت. علاوه بر این ممکن بود در مسیر حمل به ماشین آسیب وارد شود. از معایب دیگر این روش اینکه گاهی اوقات به دلیل تعداد زیاد وسیله هایی که در نوبت تعمیر بودند نیاز بود تا ماشین لباسشویی مورد نظر مدت زمانی را در نوبت تعمیر باقی سپری کند.

فرایند عیب یابی در فرایند تعمیر ماشین لباسشویی نیز چند روز طول می کشید. امروز مشتریان با روش های مختلف با کارشناسان مجرب و متخصص سورنا سرویس تماس برقرار می کنند و  نیازی نیست با مشکلات بالا دست و پنجه نرم كنند. گاهی اوقات نیز تعمیرکار برای سرویس کردن دوره ای و هر ساله ماشین لباسشویی پس از یک مدتی استفاده به بررسی و گاهی اوقات اجزا و قطعات ماشین از جمله : فیلترها، لوله ها و شیلنگ ها می پردازد.

 این کارها فنی و تخصصی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی باید توسط یک متخصص و تعمیرکار حرفه ای انجام شود. سورنا سرویس در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران نمایندگی دارد. کارشناسان و متخصصان گروه سورنا سرویس پس از انجام وظایف خود در راستای تعمیر ماشین لباسشویی، توصیه ها و نکات هم فنی را در مورد نگهداری و نحوه کارکرد درست ماشین لباسشویی به مشتریان آموزش می دهند که امر موجب می شود تا مشتریان بتوانند از وسیله خوب به نحو احسن استفاده کنند.

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی در تهران

عوامل مختلفی بر هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در تهران تاثیر می گذارد. دانستن عواملی که بر قیمت تعمیر ماشین لباسشویی تاثیر می گذارد مهم است زیرا به مشتری کمک می کند تا وقتی متوجه قیمت های  مختلف تعمیر شد علت را بداند. معمولا قیمت تعمیرات ماشین لباسشویی بر اساس چهار عامل تعیین می شود. که عبارتند از: نوع کاربرد وسیله، ضمانت نامه، تجربه و سابقه ی تعمیرکار.

 کیفیت و نوع قطعاتی که در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی مورد استفاده قرار می گیرند بر  هزینه ی کل موثر است. این هزینه تحت تاثیر کیفیت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی نیز قرار می گیرد. به طور کلی هر چقدر مشتری پول بیشتری پرداخت کند از تعمیر ماشین لباسشویی در تهران و یا سرویس وسیله مورد نظر مطمئن تر خواهد بود.

نکته ای که باید در مورد تعمیر ماشین لباسشویی بسیار مورد توجه مشتریان قرار گیرد این است که هر گاه کارکرد دستگاه غیر عادی بود بلافاصله پس از احساس وجود مشکل در کارکرد آن، فورا با سورنا سرویس تماس برقرار کنید و مشکل را اطلاع دهند؛ در غیر این صورت امکان دارد  مشکل موجب خرابی قطعات دیگر دستگاه  شود و هزینه تعمیر و یا تعویض افزایش پیدا کند.

مشتریان باید متوجه باشند و اجازه ندهند یک مشکل جزئی باعث بروز مشکلات اساسی تر در ماشین لباسشویی شوند. معمولا مرکز سورنا سرویس پس از برقراری تماس از طرف مشتری، نزدیکترین کارشناس را در زمان تعیین مقرر توسط  او به محل اعزام می کند. تا در زمان  لازم برای تعمیر ماشین لباسشویی صرفه جوی شود و رضایت خاطر مشتری جلب شود.

تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران

 به طور کل باید گفت که یک تعمیرکار ماشین لباسشویی در مرحله اول ارائه خدمات خود موظف است دستگاه را برای مشتریان نصب کند. این تعمیرکار باید با  توجه به تجربه و مهارت خود خطوط آب و برق را متصل کند. یک تعمیرکار مجرب و متخصص باید اطلاعات کاملی از قطعات دستگاه بداند. به راحتی و آسانی عیب دستگاه را بیابد به تعمیر دستگاه اقدام کند.

 تعمیرکار مجرب باید اصول برخورد و رفتار با مشتری را به طور دقیق بداند. در نتیجه نیاز است که در رابطه با مشتری مداری کتاب های مختلفی را مطالعه کرده باشد. هر چقدر روان شناسی یک تعمیر کار قوی تر باشد می تواند رضایت مشتری را بیشتر و بهتر جلب کند. تعمیرکار حرفه ای باید ظاهری تمیز و مرتب داشته باشد و ناخن ها و موهای مرتبی داشته باشد. از ویژگی های دیگر  یک تعمیرکار که بسیار مهم است پوشیدن لباس کار هنگام سر زدن به محل و تعمیر می باشد.

 استفاده از لباس کار در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی امری جدی و الزامی است. رفتار یک تعمیرکار باید محترمانه باشد هر چقدر بیشتر به مشتری احترام بگذارد به همان مقدار با او نیز محترمانه برخورد خواهد شد. از امور بسیار نکوهیده در هر صنفی بد قولی است. بنابراین تعمیرکار مجرب و متعهد باید خوش قول باشد و برای نظم، قانون و وقت بسیار ارزش و اهمیت قائل شود. وی باید دقیقا در همان زمانی که مشتری مشخص کرده است در محل حاضر شود. بد قولی تعمیرکار احساسات بد را در مشتری پدید می آورد. 

خدمات پس از فروش تعمیر ماشین لباسشویی
تعمیرکار سورنا سرویس

تعمیر کار وظیفه شناس خدمات خورد را گارانتی می کند و باعث ایجاد حس اطمینان در مشتری خود می شود. کار کردن تنها در یک مجموعه تمرکز وی را افزایش می دهد و باعث می شود کارفرما اعتماد بیشتری به او داشته باشد. رفتار تعمیرکار باید سنجیده باشد و هنگام کار در منزل مشتری نباید شماره شخصی خود را در اختیار وی بگذارد. 

در غیر این صورت عواقب بدی دارد و به شخص تعمیرکار آسیب وارد می کند و احساسات بدی به مشتری منتقل می کند. علاوه بر این  اعتماد شرکت به وی سست می شود. هر چقدر رفتار تعمیرکار رسمی و همراه با رعایت احترام مشتری باید به همان میزان در کار خود و جلب مشتری موفق خواهد بود.

علاوه بر سورنا سرویس مراکز دیگری نیز در اتحادیه تعمیرات ماشین لباسشویی در سطح شهر تهران مشغول به ارائه خدمات در زمینه نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی هستند. اعضای این اتحادیه می کوشند کیفیت خود را در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی ارتقا بخشند و به تعهدات خود در این زمینه پایبند باشند. 

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید:

تعمیر ماشین لباسشویی در تهران با گارانتی

تمامی خدمات ارائه شده توسط سورنا سرویس در جهت تعمیر ماشین لباسشویی در تهران دارای گارانتی می باشند. ما دلایل بسیاری برای گارانتی کردن خدمات خود داریم که در ادامه به مهم ترین آن ها اشاره میکنیم:

تعمیرکاران ما همگی دارای مهارت کافی و سال ها سابقه در زمینه تعمیرات لباسشویی هستند و به بهترین شکل این خدمات را برای شما انجام خواهند داد. استفاده از تعمیرکاران با مهارت و با تجربه یکی از مهم ترین عوامل موفقیت مجموعه ما محسوب میشود.

چنانچه ماشین لباسشویی به تعویض قطعه نیاز داشته باشد ما  برای این کار از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده میکنیم.

تمام فرآیند تعمیرات به صورت حضوری و در منزل شما انجام میگیرد و شما میتوانید به طور کامل روی این پروسه نظارت داشته باشید.

تیم سورنا سرویس یک پشتیبانی قوی ارائه میدهد و کارشناسان ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به تمام پرسش های شما عزیزان می باشند.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در تهران

ماشین لباسشویی ممکن است بر اثر عوامل گوناگونی دچار خرابی شود که این مسئله تاثیر زیادی بر تعرفه تعمیر ماشین لباسشویی در تهران دارد. برای تعیین هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در قدم اول باید ایراد دستگاه مشخص شود تا بر اساس آن هزینه ها تعیین گردند.

برخی مواقع ماشین لباسشویی به گونه ای خراب میشود که نیاز به تعویض قطعه دارد. در این شرایط قیمت قطعه تاثیر زیادی بر تعرفه تعمیرات خواهد داشت.

مهارت و تخصص تعمیرکار را نیز میتوان از فاکتورهای موثر دیگر در هزینه های تعمیرات دانست. هر چقدر میزان تجربه و تخصص تعمیرکار بیشتر باشد قطعا دستمزد  بیشتری را نیز دریافت خواهد کرد.

تعمیر یا تعویض ماشین لباسشویی؟

زمانی که ماشین لباسشویی خراب میشود یکی از مهم ترین دغدغه های افراد این است که باید آن را تعمیر کنند یا اقدام به تعویض آن نمایند.

در وهله اول بهترین راه تعمیر لباسشویی است. شما میتوانید با مراجعه به مراکز معتبر در این زمینه و دریافت کمک از تعمیرکاران مجرب و حرفه ای به سادگی مشکل دستگاه خود را برطرف سازید.

اگر تعمیر لباسشویی به شکل اصولی انجام شود تاثیر زیادی بر عملکرد آن خواهد گذاشت. در قدم نخست باید از تکنیسین مورد نظر بخواهید که اقدام به عیب یابی دستگاه کند و پس از آن با در نظر گرفتن نوع خرابی و میزان هزینه تعمیر لباسشویی اقدام به برداشتن قدم های بعدی کند.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی  

لرزش ماشین لباسشویی

تراز نبودن ماشین لباسشویی از رایج ترین مواردی است که میتواند باعث ایجاد لرزش در این دستگاه شود. برای جلوگیری از این مشکل باید لباسشویی را در سطحی صاف قرار دهید.

چنانچه پس از انجام این کار مشکل دستگاه برطرف نشد و حتی دستگاه شما بر اثر لرزش زیاد حرکت کرد ممکن است مشکل از فنرهای نگهدارنده باشد. وظیفه این فنرها جدا نگه داشتن مخزن از محفظه می باشد که در صورت خرابی آن ها باید از یک تعمیرکار ماشین لباسشویی کمک بگیرید.

کار نکردن ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی بر اثر عوامل مختلفی ممکن است از کار بیفتد که یکی از آن ها قطعی برق است. در صورت بروز مشکل ابتدا به بررسی برق ورودی دستگاه بپردازید اگر مشکل از برق نبود ممکن است دکمه روشن و خاموش دستگاه آسیب دیده باشد.

خراب شدن این دکمه ها باعث میشود که درخواست روشن شدن دستگاه به بردها ارسال نشود و همین موضوع میتواند مانع از عملکرد ماشین لباسشویی شود.

مسدود شدن فیلتر ماشین لباسشویی

اگر فیلتر لباسشویی مسدود شود مانع از تخلیه دستگاه خواهد شد. برای اینکه ماشین لباسشویی عملکرد بهتری را از خود نشان دهد باید فیلتر تخلیه را به صورت مرتب تعویض نمایید.

این فیلترها نقش با اهمیتی را در ماشین لباسشویی ایفا کرده و پرزها و کثیفی های موجود در البسه را به خود جذب میکنند و از وارد شدن آن ها به درون پمپ جلوگیری میکنند.

ایجاد صداهای ناهنجار در ماشین لباسشویی

یکی از دلایلی که میتواند باعث ایجاد صداهای ناهنجار در ماشین لباسشویی شود عدم تراز بودن آن است. چنانچه دستگاه شما تراز بود و همچنان این صداها از آن به گوش میرسید ممکن است این اتفاق به دلیل خرابی کمک فنر و کاسه نمد رخ داده باشد که در صورتی که این قطعات معیوب شده باشند باید از یک متخصص بخواهید تا آن ها را تعویض کند.

نشتی ماشین لباسشویی

یکی از مسائلی که باعث ایجاد نشتی در لباسشویی می شود عدم نصب صحیح است. در زمان نصب این دستگاه باید به شیلنگ های تخلیه و شیلنگ های ورودی اهمیت بسیاری دهید.

از دیگر عوامل موثر بر نشتی لباسشویی ایجاد مشکل در پمپ تخلیه است که باید توسط تکنسین های مجرب بررسی شود.

کار نکردن دور تند ماشین لباسشویی

خرابی خازن راه اندازی دور تند یکی از مهم ترین دلایلی است که مانع از کار کردن دور تند ماشین لباسشویی می شود بنابراین نیاز است که خازن را بررسی کرده و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن کنید.

در برخی مواقع نرسیدن ولتاژ به دور تند نیز میتواند یکی از علل بروز این مشکل باشد.

عدم توقف ماشین لباسشویی

از دیگر مشکلات رایج  لباسشویی عدم توقف آن است که پس از پروسه اتمام شستشو اتفاق میفتد به گونه ای که دستگاه همچنان در حال کار می باشد و نمیتوان آن را متوقف کرد.

این مشکل می تواند به دلیل خرابی تایمر دستگاه رخ داده باشد و باید در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدام کنید.

خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی

در برخی مواقع ماشین لباسشویی به طور ناگهانی خاموش میشود. هنگام بروز این مشکل در ابتدا باید برق ورودی ساختمان را بررسی نمایید و در صورتی که مشکل از برق ورودی نبود ممکن است برد الکترونیکی یا تایمر دستگاه آسیب دیده باشند که در این صورت به تعمیر ماشین لباسشویی در تهران نیاز پیدا خواهید کرد.

چه زمانی با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در تهران تماس بگیرم؟

تماس با تعمیرکار ماشین لباسشویی

در ادامه به مهم ترین مواردی اشاره می کنیم که در صورت مشاهده آن ها باید با نمایندگی در جهت تعمیر ماشین لباسشویی در تهران تماس بگیرید.

روشن نشدن دستگاه

عدم چرخش دیگ

ایجاد سر و صدای زیاد در حین کار

باز نشدن درب دستگاه بعد از اتمام شستشو

ریختن کف به بیرون از دستگاه

ایجاد لرزش زیاد در حین کار

تمیز نشستن البسه

به مشام رسیدن بوی بد یا سوختگی از دستگاه

تخلیه نکردن آب

بسته نشدن درب دستگاه

و …

مزایای استفاده از خدمات سورنا سرویس در جهت تعمیر ماشین لباسشویی

سرعت بالا در اعزام تکنیسین

به محض اینکه شما با مجموعه ما تماس بگیرید و سفارش تعمیر ماشین لباسشویی در تهران را ثبت نمایید تکنیسین ها ی ما در کمترین زمان ممکن در جهت انجام تعمیرات به منزل شما اعزام میشوند.

تعمیر ماشین لباسشویی در محل

با استفاده از خدمات ما دیگر نیازی به جا به جایی دستگاه نخواهید داشت و تمامی پروسه های مربوط به تعمیر لباسشویی در محل زندگی شما انجام خواهند شد و دیگر احتیاجی به پرداخت هزینه های اضافی در جهت انتقال دستگاه نخواهید داشت.

هزینه مناسب

تعرفه های ارائه شده توسط ما در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی در تهران بسیار مناسب بوده و بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه میگردند و هیچگونه هزینه اضافی از مشتری دریافت نمیشود.

چنانچه قصد تعمیر ماشین لباسشویی منزلتان را دارید میتوانید این کار را با خیال راحت به دستان ما بسپارید. تیم سورنا سرویس فرآیند تعمیرات دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن و در کوتاهترین زمان انجام خواهد داد.

برای ثبت درخواست تعمیرات کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

سوالات متداول برای تعمیر ماشین لباسشویی

برای تعمیر ماشین لباسشویی در تهران ابتدا باید مشکل دستگاه شما تشخیص داده شود و بستگی به مشکل و قطعات تعویضی دارد به علاوه ی هزینه ایاب و ذهاب. هزینه تعمیرات قبل از اقدام به شما اعلام می شود و سپس تکنسین به تعمیر ماشین لباسشویی شما اقدام می کند.

ابتدا می توانید فرم تماس موجود در سایت را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و یا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. پس از تماس با کارشناس و توضیح مشکل دستگاه هماهنگی لازم برای حضور و اعزام تکنسین انجام می شود و تکنسین تا نیم ساعت بعد در محل شما حضور می یابد.

تمام خدمات ما شامل پشتیبانی دائمی می باشند و گارانتی ۶ ماهه. در صورتی که در مدت گارانتی مشکل دستگاه شما برگردد بدون دریافت هزینه دوباره مشکل را رفع می کنیم.

در صورتی که از تعمیر دستگاه منصرف شدید با تماس با ما می توانید تا اعزام تکنسین کنسل شود. در صورتی که هنگام حضور تکنسین در محل از استفاده از خدمات ما منصرف شدید تنها هزینه ی ایاب و ذهاب از شما دریافت می شود.

تعمیرکاران مجرب ما هر روزه از ۹ صبح تا ۹ شب آماده خدمت رسانی به شما هستند و در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی تلفنی ما به شما کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *