Rate this page

سرویس اجاق گاز

اجاق گاز از لوازم مورد نیاز آشپزخانه به حساب می‌آید و سالیان زیادی است، انواع پختن و … وابسته به بودن  اجاق گاز است. به همین خاطر خدمات مربوط به سرویس اجاق گاز و تعمیر آن در همه شهرهای کشور با شیوه‌های مختلف ارائه می گردد.  در این بین می توان به خدمات جدید سرویس اجاق گاز و تعمیر آن نیز اشاره نمود، که به شیوه‌های آنلاین و یا مراجعه به نمایندگی‌های تعمیرات آن قابل انجام خواهد بود. نکته دیگری که در این رابطه باید به آن دقت نمود پرخطر بودن این کار است، به همین خاطر لازم است حتماً در این رابطه از نیروهای ماهر و متخصص نمایندگی سرویس اجاق گاز کمک گرفت. در ادامه بیشتر با خدمات و نمایندگی‌های مربوط به سرویس اجاق گاز آشنا خواهید شد.

سرویس اجاق گاز توسط سورنا سرویس

اجاق گاز رومیزی از ارزان‌ترین انواع اجاق گاز در بازار است، برای خانه هایی که پخت و پز در آنها اندک تر صورت می گیرد؛ یا شرکت‌ها و اداره جات انتخاب خوبی است. در این بین در صورتی که هر گونه مشکل و ایرادی در این اجاق گاز به وجود آید، باید با نیروهای سورنا سرویس مراجعه گردد.

 می توانید به وسیله اینترنت خدمات آنلاین تعمیر و سرویس سورنا سرویس را جستجو نمایید. در این مجموعه کارمندان خوبی وجود دارد که این خدمات را پوشش می‌دهند، نیروهای متخصص و مورد اعتمادی برای سرویس اجاق گاز دارد.شما را در رابطه با تعمیر گاز رومیزی شما را راهنمایی خواهد کرد.

 از خدماتی که توسط نیروهای متخصص سرویس اجاق گاز سورنا سرویس انجام می گیرد، می توان به این موارد اشاره نمود. تنظیم کردن شعله گاز، تعویض ترموکوپل گاز. سرویس اجاق گاز توسط سورنا سرویس واقعا بی نظیر است.

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید:

مزایای درخواست آنلاین

در هر لحظه از شبانه‌روز با پر کردن فرم زیر می‌توانید خدمات ما را در اولین زمان ممکن در دسترس داشته باشد. همکاران ما با شما تماس می‌گیرند.

  • پاسخگویی و ارائه خدمات حتی در روزهای تعطیل.
  • درخواست سرویس از این طریق شامل ۱۰% تخفیف می‌باشد.
  • هدف ما ارائه خدمات باکیفیت و جلب رضایت شما است.
تماس با سورنا سرویس

سرویس اجاق گاز در تهران

هزینه تعمیرات و سرویس اجاق گاز در شهر تهران چه اندازه است؟ یکی از دغدغه آور  ترین چیزها آسیب دیدن وسایل خانه به ویژه وسایل آشپزخانه است، با توجه به این که الان بیشتر گازهای آشپزخانه رومیزی است. داشتن اطلاعات در رابطه با سرویس اجاق گاز ضروری است.  اطلاعاتی مثل هزینه تعویض شیشه گاز به شما کمک خواهد کرد، در زمان خرابی اجاق گاز بهترین سرویسکار اجاق گاز در شهر تهران را انتخاب نموده، با صرف کردن هزینه تعرفه و اجاق گاز را سرویس نمایید.

 مواردی مثل قیمت تعویض شیشه به عواملی مانند : هزینه ایاب و ذهاب هم بستگی خواهد داشت. عموما تعمیرات اجاق گاز در محل انجام می گیرد و در صورتی که عیب‌یابی و تعویض قطعات بیش از یک جلسه به طول انجامد،  باید هزینه ایاب و ذهاب هم به تعمیرکار اجاق گاز پرداخت گردد. بنابراین قیمت تعویض شیشه گاز در شهر تهران را عواملی مانند : تعداد جلساتی که برای سرویس اجاق گاز لازم است تعیین خواهد کرد. سرویس اجاق گاز در تهران  هم توسط نیروهای متخصص سورنا سرویس انجام می گیرد.

 

سرویس اجاق گاز رومیزی

برای سرویس اجاق گاز رومیزی یک سری مسائل قابل اهمیتی وجود دارد، که باید آنها را پیاده سازی کنید. قبل از شروع هر کاری شیر گاز ورودی را به گاز رومیزی در حالت قطع بگذارید. بعضی از گازهای رومیزی شیشه‌ای با خمیر یا چسب مخصوص به کابینت می چسبد، کاملاً کار غیر اصولی است و در طولانی مدت احتمال خطر شکستن شیشه را افزایش می دهد.

 پس دقت باید کرد در زمان تعمیر با تیغ کاتر یا برنده و تیز به آهستگی چسب را پاک نمایید. بعد از پاک نمودن زیر شیشه از چسب اقدام به باز نمودن پیچ‌های روغن گیر، و همین طور لعابی‌های روی گاز نمایید.  مسئله اصلی  در این صورت پیچ هایی است که بر اثر گذر زمان گرفتگی گاز رومیزی سوخته و از بین می‌رود، و یا بر اثر تعمیر و سرویس قبلی حالت عادی را از دست می‌دهد؛ به طوری که اصلا باز نمی شود.

 

 سرویس اجاق گاز قدیمی

در این حالت بایستی  با مته ریز پیچ‌ها سوراخ شود و لعابی‌ها را رها نمایند. برای باز کردن بعضی از پیچ‌ها می توان از اسپری‌های روان کننده استفاده کرد، این اسپری‌ها سبب راحت باز شدن پیچ‌ها می گردد. بعد از برداشتن لعابی‌ها حالت نوبت باز کردن شیشه از بالای لگنی یا سینی زیرین است، برای این اول با گذاشتن دو پیچ گوشتی در زیر شیشه حد فاصل لگن و شیشه زیرین به آرامی فشار یکسان، و بدون ضربه به شیشه وارد کنید؛ در این کار  باید دقت کرد.

 بعضی از شیشه‌ها به وسیله یک نوع خمیر چسبناک با رنگ مشکی در خارج کارخانه بر لبه ی صفحه سیلی چسبانده شده است. این کار باز نمودن شیشه را مقداری با مشکل مواجه خواهد کرد.

 این حالت در بیشتر گاز‌های قدیمی اخوان دیده می‌شود، به هر حال باید با یک تیغ موکت بر آن چسب‌ها را هم به آرامی جدا نمود.  بعد از آن به وسیله پیچ گوشتی شیشه را طبق توضیحاتی که بیان شد از صفحه جدا نمود.

 در سرویس گازهای رومیزی به نکاتی مانند : بسته‌های اتصال شلنگ،  پیچ‌های شیر در زمان تعویض و ترموکوپل و نیز بسته و باز بودن شیر اصلی ورودی هم دقت نمود. همیشه قبل از بستن شیشه چند مرتبه صحت سرویس گاز را چک کنید، تا بعدا دچار دوباره کاری و اتلاف وقت نگردید.

 

سرویس اجاق گاز با برند‌های مختلف

اجاق گاز یکی از نیازهای آشپزخانه است که در انواع مختلف رومیزی، صفحه ای، لمسی، فردار وجود دارد، و هر مدل دیگر طبق کاربرد و سلیقه یافت می‌شود. سرویس اجاق گاز در برخی از موارد به راحتی به دست افراد آگاه از روش برخورد با آن انجام می گیرد. اما در بسیاری از مواقع باید از متخصص مشورت گرفته و یا در صورت نیاز کارشناس سرویس اجاق گاز شما را انجام دهد.

 در این نوشته در رابطه با مشکلات رایج و روش عیب یابی اجاق گاز صحبت می نماییم. بنابراین با ما همراه باشید اجاق گاز از لوازم جدایی ناپذیر هر آشپزخانه است، یکی از اجاق گاز‌های محبوب برند سامسونگ است؛ در مدل‌ها و طرح‌های متفاوت اجاق گاز در بازار وجود دارد.

 اگر این اجاق گاز خیلی خوب نگهداری و مراقبت نگردد، در قسمت‌های مختلف آن آسیب‌ها و مشکلاتی به وجود خواهد آمد. امکان دارد شما را مقداری نگران نماید، در این هنگام اگر اطلاع ندارید مشکل از کدام قسمت است؟ مناسب است برای عیب یابی و سرویس اجاق گاز با یک تعمیرکار تماس حاصل کنید. تعمیرکارانی که سرویس اجاق گاز با برند‌های مختلف را انجام می دهد، در بیشتر نمایندگی‌های معتبر وجود دارد.

سرویس اجاق گاز

هزینه سرویس اجاق گاز

هزینه‌های قیمت گذاری سرویس اجاق برای نوع‌های مختلف برند‌ها تعیین شده است، نیروهای تخصص داشته تعمیرکار اجاق گاز در شهر مشهد با دقت به نوع مشکلات و برند اجاق گاز اقدام به تعمیر و تعویض قطعات می‌نمایند. طبیعی است که قطعات داخلی از قطعات خارجی مقداری ارزان تر است، و به طور مثال هزینه سرویس اجاق گاز رومیزی برای یک برند ایرانی خیلی کمتر از یک برند خارجی، مانند بوش است.

آموزش سرویس اجاق گاز

یاد گرفتن سرویس اجاق گاز را تا کنون فرا گرفته اید؟

استفاده از اجاق گاز در روزهای متوالی امکان دارد، سبب خرابی و به وجود آمدن عید در قسمت‌هایی از این وسیله گردد. می توانید با اطلاع پیدا کردن نکاتی در رابطه با این ابزار خیلی سریع‌تر آن را سرویس و تعمیر نمایید.

 مهمترین مسئله‌ای که برای یاد گرفتن سرویس اجاق باید نسبت به آن اطلاع داشته باشید، رعایت کردن نکات ایمنی است. از بسته بودن شیر اصلی متصل به اجاق گاز و متصل نبودن گاز به برق و همین طور اطمینان از شرایط مناسب در فضا موضوع مهمی که باید به آن دقت نمایید؛ رفع عیب و عیب یابی مراحل تعمیر اجاق گاز است.

در بیشتر مناطق کشور از گازهای قدیمی و به روز مورد کاربرد قرار داده می شود. ساختار هر یک از نوع‌های مختلف اجاق گازها شبیه بودن بسیاری به هم دیگر دارد. اما این بحث مشتمل بر همه قطعات اجاق نمی گردد، چون ساختار داخلی و طراحی قطعات و اجزای اجاق گاز مختلف یکسان نیست؛ همه اجاق گاز‌های نسل قدیم دارای قطعات مشابه است.

 قطعاتی مثل شمعک، دستگیره، شیر ولوم، ترموکوپل که خرابی اجاق گاز به دلیل به وجود آمدن مشکل در یک و یا چند قسمت از این‌ها خواهد بود. مهم ترین اختلال هایی که برای اجاق گاز ایجاد می شود از این قبیل است:

 روشن نشدن شعله اجاق، روشن نشدن اجاق زرد، سوختن شعله اجاق گاز، دودی شدن شعله اجاق، صدای زیاد دادن، شعله اجاق بلندی، غیر استاندارد شعله آن، ثابت نبودن درجه فر در دمای تنظیم شده، ثابت نبودن شعله اجاق، بسته نشدن درب اجاق گاز، کم بودن حرارت شعله آن.

آموزش تعمیر روشن نشدن شعله اجاق گاز

آموزش تعمیر روشن نشدن شعله اجاق گاز را در این جا یاد بگیرید. یکی از اصلی ترین اختلال هایی که امکان دارد برای اجاق گاز به وجود بیاید روشن نشدن شعله آن است، که می تواند یکی از این سه دلیل عامل اصلی آن باشد. کثیف بودن مشعل اجاق گاز یکی از آن دلیل‌ها است، سر رفتن غذا بر روی شعله هم امکان دارد، سوراخ‌های سرشعله را مسدود نماید؛ این مسدود شدن دلایل زیادی در روشن نشدن شعله به حساب خواهد آمد.

 دلیل دیگر در صورت عیب یابی دقیق می‌توان آن را تشخیص داد، قرار نگرفتن در سطح جرقه زن در جای اصلی آن است. تنظیم نبودن درست به جرقه زن سبب به وجود نیامدن جرقه بر روی اجاق گاز خواهد شد و آن را روشن می کند.

 اما دلیل مهم دیگری که امکان دارد سبب به وجود آمدن مشکل باشد، قرار گرفتن اشتباه سرشعله است و اگر سرشعله دقیقاً در جای تعیین شده قرار نگیرد شعله روشن نمی شود.

آموزش تعمیر روشن نشدن فر اجاق گاز

آموزش تعمیر روشن نشدن فر اجاق گاز را با ما یاد بگیرید. یکی از اختلال‌های مهم که بسیاری از کاربران با آن روبرو هستند، روشن شدن فر اجاق گاز است. مسدود بودن پیلوت، اولین دلیل برای روشن شدن فر اجاق گاز محسوب می شود. مسدود بودن پیلوت به خاطر انسداد محفظه‌های آن است. به همین خاطر برای برطرف کردن این مسئولیت، باید نسبت به تمیز نمودن دقیق پیلوت اقدام کرد.

 در صورتی که حتی بعد از برطرف کردن مسدودیت پیلوت باز هم شاهد روشن شدن فر باشید. باید پیلوت فر اجاق گاز را عوض کنید. خاموشی پیلوت هم از موارد دیگر خواهد بود، که می توان با روشن نمودن پیلوت آن را برطرف نمود. در صورتی که پیلوت روشن نگردد، قطعاً باید نسبت به بررسی دلیل اصلی این مشکل اقدام کرد.

 یکی از دلایل روشن نشدن پیلوت تنظیم نبودن جریان گاز است. تنظیم نبودن تایمر فر اجاق هم موضوع دیگری است که می‌توان به آن اشاره نمود. در صورتی که تایمر فر اجاق گاز بد تنظیم شود و یا درست تنظیم نشود،  شاهد روشن شدن فر نخواهید بود.

خدمات سورنا سرویس برای سرویس اجاق گاز

اگر اجاق گاز یا فر گاز با اختلال روبرو گردیده و از کار افتاده شرایط کلافه بودن و ناخوشی را احساس می کنید. اما مراقب باشید که برای برطرف کردن خیلی سریع این مشکل دستگاه را به هر تعمیرکاری نسپارید. در حقیقت تعمیرکاری که صلاحیت انجام سرویس و تعمیر آن را داشته باشد به آن بسپارید.

 همین طور بعضی از اجاق گازها به شکل صفحه یا توکار و رومیزی استفاده می گردند. دیدگاه‌های بیشتری دارد و به تجربه و مهارت زیاد تری برای تعمیر، سرویس و نصب اجاق گاز  نیاز خواهند داشت. علاوه بر آن‌ها بعضی از برندهای خارجی اجاق گاز به خاطر مهندسی‌ها و تکنولوژی‌های پیشرفته از نصب و تعمیر دشوار تری برخوردار است، برای این که خسارت‌ها و ریسک‌های بیش تری بر دستگاه شما وارد نشود، باید از تعمیر کار متخصص همان برند استفاده کرد.

 سورنا سرویس یک سرویس دهنده‌ای است که برای برندهای مختلف نیز متخصصین دارد، در صورت به وجود آمدن مشکل متخصصین مربوطه را می فرستد تا در محل اجاق گاز شما را سرویس کند. خدمات سورنا سرویس برای سرویس اجاق گاز خدمات کامل و جامعی است.

نمایندگی سرویس اجاق گاز

تعداد زیادی نمایندگی برای سرویس اجاق در شهرهای مختلف برای نوع‌های مختلف برندهای خارجی و ایرانی در سطح کشور موجود است. به طور مثال می توان برای سرویس اجاق اسنوا نمایندگی سرویس اجاق اسنوا مراجعه نمود.

 همین طور در صورت خریداری اجاق گاز از این برند‌ها می توانید، از خدمات بعد از فروش آن‌ها تا مدت مشخص استفاده نمایید. به این ترتیب انواع خدمات مربوط به سرویس و تعمیر اجاق گاز تا مدت زمان مشخص با مراجعه کردن به نمایندگی سرویس اجاق گاز به شکل رایگان انجام می‌شود.

سخن پایانی

این روزها همه از اجاق گاز برای پخت و پز استفاده می نمایند و هیچ خانه و منزلی نیست، که در آن اجاق گاز نباشد. اجاق گاز از اصلی ترین و ضروری ترین ابزار خانه و آشپزخانه به حساب می‌آید، حتی برای دم کردن چای هم به آن نیاز خواهید داشت.

 با وجود این که دستگاه هایی مانند : مایکروفر ساخته شده از اجاق‌ گاز پرکاربردتر است، چون هیچ اشعه مضر در آن وجود ندارد، پخت غذا با اجاق گاز سبب خوشمزه تر شدن آن می گردد.

 بعد از یک مدت استفاده از اجاق گاز نیاز به سرویس اجاق خواهید داشت، برای این که سرویس اجاق به نحو احسن انجام گیرد؛ آن را به نمایندگی‌های معتبر بسپارید.