سورنا سرویس
Rate this page
تعمیر لوازم خانگی ال حی lg در تهران

تعمیر لوازم خانگی ال‌جی

لوازم خانگی ال‌جی سالهاست در سراسر ایران به فروش می رسد و بسیاری از مردم از محصولات ال‌جی استفاده می کنند. بنابراین برای تعمیر انواع لوازم خانگی ال‌جی LG خود می توانید به سورنا سرویس به راحتی اعتماد کنید.

اگر برای تعمیرات لوازم خانگی ال‌جی خود نیاز به تعمیرکار فوری، متخصص و ماهر در کوتاهترین زمان ممکن دارید ما در خدمت رسانی اول می باشیم.

شما می توانید تعمیرات انواع لوازم خانگی خود با برند ال‌جی به ما بسپارید.

تعمیرات لوازم خانگی ال‌جی ما عبارتند از

  • تعمیرات ماشین انواع لباس شویی LG
  • تعمیرات انواع یخچال، فریزر، ساید بای ساید
  • تعمیرات انواع اجاق گاز، فر، مایکروویو
  • تعمیرات کولر گازی

مجموعه ما به عنوان خدمات و نمایندگی برند ال‌جی با داشتن مهندسین متخصص برای انجام تعمیرات و سرویس دهی کاملا ماهر و مجرب می باشند.

بی شک و بدون معطلی با اطمینان کامل با ما تماس بگیرید

 درباره برند ال جی

از سالهای گذشته تا کنون برند ال جی از نگاه کسی پوشیده نمانده است. بسیاری از مردم احتمالا از لوازم خانگی این برند محبوب را در خانه های خود دارند و رضایت کاملی از استفاده این محصولات ابراز می نمایند.

لوازم خانگی ال‌جی یکی از معروفترین برندهای تولید کننده انواع لوازم خانگی اعم از یخچال و فریزر، انواع تلوزیون، اجاق گاز، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی و کولرگازی، مایکروویو و سایر موارد می باشد.

شرکت کره‌ای ال جی در سال 1958 فعالیت خود را به صورت تخصصی آغاز نمود. اصلی ترین شعار این برند برای حمایت از مردم و جلب بیشترین رضایت آنها در مصرف لوازم خانگی، براساس داشتن یک زندگی خوب تعریف شده است.

بنابراین در طی سالیان فعالیت خود سعی نموده است محصولاتی با کیفیت عالی و هزینه ای مناسب تولید کند.

نمایندگی تعمیرات ال جی در تهران

همشهری گرامی اگر شما از لوازم خانگی  ال جی در منزل خود استفاده می کنید و نیاز به تعمیرات آنها دارید. بدون هیچ نگرانی و اطمینان کامل تعمیر لوازم خانگی ال‌جی خود را به دست مهندسین تعمیرکار ما بسپارید.

هر یک از لوازم خانگی شما با برند LG اعم از ماشین لباسشویی، یخچال، یخچال فریزر، تلوزیون، و سایر محصولات که نیاز به تعمیر فوری و تخصصی دارد. آن را برای شما انجام می دهیم.

به یاد داشته باشید دفترچه راهنما و برگه گارانتی تعمیر لوازم خانگی ال‌جی خود را بررسی نموده. در صورت ادامه اعتبار آن و حتی نداشتن اعتبار کافی، ما برای انجام تعمیرات انواع لوازم خانگی ال‌جی همراه همیشگی شما هستیم و خواهیم بود.

ما به عنوان نمایندگی تعمیرات ال‌جی، خدمات خود را در تمامی مناطق تهران اعم از تعمیرات، نصب، راه اندازی، رفع عیب و ایراد و غیره عرضه می کنیم و هر مشکلی که در زمینه تعمیرات لوازم خانگی داشته باشید با کمال میل انجام می دهیم.

نیازی به جستجوی طاقت فرسا برای پیدا کردن تعمیرکار ماهر نیست. ما در این مجموعه تیمی از بهترین تکنسین ها را برای شما دوست عزیز گرد هم آورده ایم. در کمترین زمان و به سرعت با هماهنگی شما در محل حاضر می شویم کافی است با ما تماس بگیرید.

خدمات نمایندگی تعمیرات ال جی

انجام کلیه خدمات و سرویس دهی مواردی همچون نصب، راه اندازی، و تعمیرات و نگهداری و پشتیبانی فنی لوازم خانگی ال‌جی خود را به ما واگذار نمایید.

شما از لحظه ای که در سایت برای درخواست تعمیرات ثبت سفارش می کنید تا زمانی که تعمیرکاران خدمات لازم را به شما تحویل می دهند در سایه ضمانت ما قرار دارید.

ما تمامی خدمات و تعمیرات خود را کاملا گارانتی و ضمانت می کنیم. پس از انجام تعمیرات فاکتور و برگه ضمانت کتبی ارائه می شود. لطفا در نگهداری آنها دقت کنید تا برای انجام سرویس های بعدی اطلاعات کافی داشته باشید.

مزایای استفاده ازخدمات سورنا سرویس

وقتی شما سورنا سرویس را به عنوان تعمیرکار مورد اعتماد خود انتخاب می کنید برگزیده مزایای مختلفی از طرف ما می باشید.

مزایای خدمات ما براساس مشتری مداری طراحی شده است بنابراین با دقت و حساسیت به مزایای انتخاب سورناسرویس توجه کنید تا برنده بعدی شما باشید.

  • تعمیرات تمامی برندها

شما هر برندی از لوازم خانگی را که نام ببرید بخصوص ال‌جی، هر نوعی از لوازم خانگی، که نیاز به تعمیرات  و رفع عیب و ایراد داشته باشند. ما به عنوان راه حل شما همیشه در دسترس هستیم.

  • تعمیرات تخصصی

با توجه به عرضه انواع لوازم خانگی با تکنولوژی و فن آوری های پیشرفته در بازار به یاد داشته باشید که سورنا سرویس کاملا مهندسی عمل می نماید. تعمیرات کاملا تخصصی و هماهنگ با نوع لوازم خانگی شما را ارائه می کند.

  • قیمت منصفانه براساس نرخ اتحادیه

سیاست قیمت گذاری خدمات و تعمیرات ما طوری طراحی شده است که مشتری مداری و رضایت او از مهمترین اولویت های خدمت رسانی سورنا سرویس است.

ما کاملا براساس دغدغه مشتریان برنامه ریزی می کنیم و عملکردی صادقانه و شفاف را ارائه می کنیم.  بنابراین سعی می کنیم که قیمت ها کاملا مناسب نرخ اتحادیه و منصفانه اعلام شود.

  • تکنسین های باتجربه

تعمیرکاران سورنا سرویس با سالها تجربه و آشنایی کامل به تعمیرات انواع لوازم خانگی با هر برندی و مدلی، چه جدید و چه قدیمی در کنار ما قرار گرفته اند. تا بهترین کیفیت را در تعمیرات و عیب یابی مشکلات لوازم خانگی شما ارائه دهند.

آنها برای تعمیرات انواع لوازم خانگی با هر نوع برندی با آخرین آموزش های موجود هماهنگی کامل دارند.

  • دسترسی در تمامی مناطق تهران

     سورنا سرویس حداقل به تعداد 5 نمایندگی در گوشه و کنار تهران، از شمال تا جنوب و از غرب تا شرق به شما خدمات تعمیرات ارائه می کند.

همیشه در دسترس و با سرعت در خدمت شما هستیم یکبار با برند ما آشنا می شوید و برای همیشه کارفرمای ما باشید.

یکی از بهترین راه های تماس از طریق ثبت سفارش به صورت آنلاین می باشد و به این معنی است که شما در صف اولویت تعمیرات لوازم خانگی خود قرار دارید. برای ثبت سفارش به آدرس اینترنتی sorena-service.com مراجعه نمایید.

  • ضمانت معتبر تعمیرات و خدمات

برند سورنا سرویس، تجربه کاری، اخلاق حرفه ای و مهارت مهندسین ما ضمانت تعمیرات و خدمات شماست. شما در پایان فاکتور و ضمانت را به صورت کتبی دریافت

تماس با ما سورنا سرویس