Rate this page

سرویس ماشین لباسشویی توسط سورنا سرویس

سورنا سرویس خدمات مختلفی را در زمینه لوازم خانگی ارائه می دهد. این مرکز در حوزه سرویس ماشین لباسشویی نیز فعالیت دارد و برای همه مدل های و برندها سرویس کردن را انجام می دهد. اما معمولا برندهایی که مورد توجه این گروه فنی و تخصصی است عبارتند از : بوش، بکو،آبسال و آزمایش. هر سال یک بار باید حداقل ماشین لباسشویی مورد سرویس قرار گیرد و از سلامت اجزای آن مطمئن شد تا اگر قطعه ای نیاز به تعویض دارد تعویض شود و خرابی ها در ابتدای به وجود آمدن مورد بررسی قرار گیرند.

سرویس ماشین لباسشویی از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه است. این کار می تواند توسط افراد در منزل نیز انجام شود اما برای اطمینان بیشتر نیاز است که این کار توسط افراد متخصص انجام شود. متخصصان سورنا سرویس پس از دریافت تماس از طرف مشتری به سمت محل مورد نظر حرکت می کنند و کار سرویس ماشین لباسشویی را انجام می دهند. در سرویس ماشین لباسشویی به بررسی قطعات مختلف ماشین لباسشویی پرداخته می شود.

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید:

مزایای درخواست آنلاین

در هر لحظه از شبانه‌روز با پر کردن فرم زیر می‌توانید خدمات ما را در اولین زمان ممکن در دسترس داشته باشد. همکاران ما با شما تماس می‌گیرند.

  • پاسخگویی و ارائه خدمات حتی در روزهای تعطیل.
  • درخواست سرویس از این طریق شامل ۱۰% تخفیف می‌باشد.
  • هدف ما ارائه خدمات باکیفیت و جلب رضایت شما است.
تماس با سورنا سرویس

سرویس ماشین لباسشویی در تهران

 سورنا سرویس در نقاط مختلف تهران در بخش های شمال، جنوب، شرق و غرب نمایندگی دارد و همه بخش های شهر را می تواند جهت سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی تحت پوشش قرار دهد. در مرکز تهران در بخش های طالقانی، بهار، سعدی، عشرت آباد، بهجت آباد، یوسف آباد، لاله زار، فاطمی، ولیعصر، جمالزاده، حشمتیه، بهارستان، هفت تیر، دروازه شمیران، بهشتی، مطهری، سهروردی و سعدی شهروندان می توانند از خدمات مرکز سورنا سرویس در منزل خود استفاده کرده و شاهد سرویس ماشین لباسشویی خود باشند. این مرکز خدمات خود را با گارانتی ارائه می دهد.

خدمات سورنا سرویس برای سرویس ماشین لباسشویی

انواع ماشین های لباسشویی که در بازار موجود هستند معمولا  دارای مدت عمر دوازده سال هستند. رعایت برخی نکات در زمینه  نگهداری از ماشین های لباس شویی باعث می شود عمر این دستگاه از بیست سال نیز بیشتر شود. این نکات معمولا از طرف سرویس کارانی که برای سرویس ماشین لباسشویی به منزل مشتری مراجعه می کنند به مشتری ارائه می شود.  مشتری باید به طور دقیق این نکات را مورد توجه قرار دهد.  معمولا این نکات از  اهمیت بالایی برخوردارند. از نکته های بسیار مهمی که توسط سرویس کاران به مشتری ارائه می شود  این است که ماشین های لباسشویی بر حسب نوع خود ظرفیت های مختلفی دارند. بعضی از این ماشین های لباسشویی ظرفیت زیاد و تعدادی  دیگر ظرفیت های کمتری دارند.

مقدار لباسی که در داخل ماشین های  لباسشویی قرار می گیرد باید مساوی و یا کمتر از این ظرفیت تعیین شده باشد. اگر ماشین لباسشویی با ظرفیتی بیشتر مورد استفاده قرار گیرد باعث اعمال فشار بر موتور ماشین لباسشویی شده و آسیب جدی به دستگاه وارد می کند. معمولا ظرفیت ماشین های لباسشویی در دفترچه راهنمایی که توسط کارخانه سازنده تهیه شده است در اختیار خریدار قرار می گیرد و خریدار با مطالعه این دفترچه راهنما از ظرفیت ماشین لباسشویی خود اطلاع کسب می کند.

در بسیاری از موارد که ماشین لباسشویی پس از خرید، زود خراب می شود  علت آن توجه نکردن به  اطلاعات مربوط به ظرفیت دستگاه است. ماشین لباسشویی باید در محلی مناسب قرار داده شود و از قرار دادن آن در حمام و یا کنار سینک ظرفشویی باید جدا پرهیز شود؛ زیرا در این مکان ها مقدار زیادی رطوبت وجود دارد. وقتی وسیله برقی در معرض رطوبت قرار می گیرد موجب بروز نقص در سیستم برقی می شود. توجه به این نکته بسیار مهم است که هرگز نباید ماشین لباسشویی در معرض رطوبت قرار گیرد. بروز اتصالات برقی در دستگاه ماشین لباسشویی پدیده ای است که باید بسیار مواظب بود. معمولا در هنگام سرویس ماشین لباسشویی احتمال بروز اتصالی نیز بررسی می شود و مشتری را از این اتفاق آگاه می کند.

برای خدمات نصب نیز وارد لینک زیر شوید:

نصب ماشین لباسشویی

سرویس ماشین لباسشویی

 

در هنگام سرویس ماشین لباسشویی عواملی که می توانند خطر آفرین باشند شناسایی می شوند و از بروز حوادث نامطلوب جلوگیری به عمل می آید. به طور کل مکانی که ماشین لباسشویی در آن نصب می شود باید خشک باشد. نکته ی دیگری که توجه به آن ضروری است این است که ماشین لباسشویی فقط باید به یک پریز وصل شود. لباس های قرار داده شده در ماشین لباسشویی موقع استفاده کردن باید حتما مورد بررسی قرار گیرند احتمال دارد در جیب برخی لباس ها اشیائی وجود داشته باشند که موقع چرخش محفظه آب وارد قسمت برخی قسمت های دستگاه شده و مشکلاتی را به وجود آورند.

جنس لباس های مورد شستشو مهم است و در هنگام استفاده از ماشین لباسشویی باید بر طبق برنامه مربوطه استفاده شود. در هنگام تنظیم برنامه مربوط به ماشین لباسشویی نوع پارچه و میزان کثیفی باید بسیار مورد توجه قرار گیرد. اگر تنظیمات به درستی مورد توجه قرار نگیرند دستگاه موقع کار کردن دچار لرزش و تکان های شدید می شود و آسیب جدی به آن وارد می شود. به همین دلیل آشنا شدن با برنامه های آموزشی ماشین لباسشویی از امور بسیار مهم در این رابطه است. برخی افراد تصور می کنند که سرویس ماشین لباسشویی هنگامی باید صورت گیرد که ماشین خراب شده است اما لازم است گفته شود که سرویس ماشین لباسشویی هر شش ماه یکبار عمر ماشین لباسشویی را افزایش می دهد.  پس لازم است مشتریان در هر سال حداقل دوبار با مرکز سورنا سرویس برای سرویس ماشین لباسشویی ارتباط برقرار کنند.

سرویس کارانی که به امر سرویس گمارده می شوند باید از تخصص کافی برخوردار باشند. یک سرویس کار همه ی قسمت های ماشین لباسشویی را به خوبی مورد بررسی قرار می دهد. اگر نیاز باشد  فیلتر ماشین لباسشویی را تعویض می کند. او حتی جرم گیری ماشین لباس شویی را نیز از خدمات قابل ارائه می داند. شیرهای الکتریکی تعبیه شده در داخل ماشین لباسشویی از اجزای مهم آن است  که سرویسکار با دقت در هنگام انجام سرویس دستگاه حتما باید آنها را بررسی کند.

 تایمر درون ماشین لباسشویی نیز نیاز است هنگام سرویس کردن حتما بررسی شود.  در صورتی که نیاز به تعمیر باشد سرویس کار با مهارت و تخصصی که دارد به تعمیر آن می پردازد. بسته شدن درب پلاستیکی هنگام کار کردن از امور مهم در حین استفاده از دستگاه است. عوامل مختلفی باعث خرابی در لاستیکی می شوند سرویس کردن این قسمت از ماشین لباسشویی نیز مهم است و یک سرویس کار باید به شناخت عوامل دخیل در خراب شدن آن همت گمارد.

 از اجزای مهم دیگر کاسه نمد و بلبرینگ هایی است که داخل ماشین لباسشویی قرار دارند این قطعات هر از گاهی باید مورد بازبینی قرار گیرند. مهم ترین و حساس ترین جز یک ماشین لباس شویی که به منزله قلب آن تلقی می شود موتور ماشین لباسشویی است. این قطعه حتما باید در موقع سرویس بازبینی شود و در صورت نیاز سرویس شود. هر چقدر موتور سالم تر باشد بازدهی ماشین لباسشویی نیز بهتر خواهد بود. از دیگر خدمات و سرویس دهی سرویس کردن هیدروستات و پمپ تخلیه است که در داخل دستگاه قرار دارند. کمک ها و دیگ  ماشین لباسشویی نیز نیاز هست در هنگام سرویس ماشین لباسشویی مورد توجه قرار گیرند.

نحوه سرویس ماشین لباسشویی و نکات مهم

برخی از افراد بر این باورند که به دلیل اینکه ماشین لباسشویی خود یک ماشین تمیز کننده می باشد درون دستگاه نیز تمیز است و در نتیجه نیازی به سرویس ماشین لباسشویی نیست. باید گفت که این تصور کاملا اشتباه است. در صورتی که ماشین لباسشویی تمیز و سرویس نشود موجودات بیماری زا مانند باکتری ها، میکروب ها و کپک ها در آن جمع میشوند و باعث بوی بد در ماشین لباسشویی می شوند.

معمولا اجزایی از ماشین لباسشویی مانند محفظه جاپودری ماشین لباسشویی، درب ماشین لباسشویی، لاستیک درب ماشین لباسشویی، فیلتر ماشین لباسشویی،  و محفظه دیگ ماشین لباسشویی برای تمیز کردن  بیشتر مورد توجه هستند.

سرویس ماشین لباسشویی

سرویس کردن اصول خاص خود را دارد که باید حتما در هنگام کار به آن توجه کرد. نکته ای که بسیار باید به آن توجه نمود استفاده از آب داغ در هنگام تمیز کردن ماشین لباسشویی است. آب داغ به تمیز شدن دستگاه و زدودن همه ی عوامل بیماری زا بسیار کمک می کند. در هنگام تمیز کردن ماشین لباسشویی درجه حرارات باید در بیشترین مقدار ممکن قرار گرفته و در هنگام تمیز کردن، محفظه ماشین باید بدون لباس باشد. استفاده کردن از مقداری پودر شوینده نافع است. نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که درجه آب باید در حالت جوش باشد و آب با این درجه حرارت می تواند دستگاه را تمیز کند.

از جمله مواردی که نیاز به تمیز کردن دارد محفظه مواد شوینده است. گاهی اوقات کپک هایی در قسمت جاپودری ایجاد می شود که نا مطلوب است جهت تمیز کردن این قسمت ابتدا باید آن را از ماشین لباسشویی خارج کرد. خارج کردن محفظه جاپودری باید با توجه به دفترچه راهنما صورت گیرد تا هنگام خارج نمودن محفظه به آن آسیب وارد نشود. سپس با کمک محلول های مناسب خیس می شود. یکی از این محلول های مورد استفاده سرکه است که خاصیت جرم زدایی و پاک کنندگی قوی دارد. در مرحله بعد با کمک صابون و یک ابزار مناسب مانند برس و یا یک مسواک کهنه محفظه را می توان تمیز کرد. 

در مراحل بعد  محفظه مورد شستشو با آب قرار گرفته و کاملا تمیز و خشک می شود.  اگر در داخل محفظه پودر هم رسوباتی وجود داشته باشد می توان با استفاده از همان سرکه و بورس به از بین بردن آنها اقدام نمود و سپس خشک کرد. اما نکته ای که باید برای پیشگیری از ایجاد این کپک ها به آن توجه نمود این است که باید در دفعه های بعد پس از شستشو جا پودری باز نگه داشته شود. نکته ی دیگری که توجه به آن لازم است این که به اندازه لازم از پودر شوینده استفاده شود.  در صورتی که مقدار ماده شوینده بیشتر باشد مقداری در داخل ماشین باقی می ماند و موجب کثیف شدن جاپودری می شود.

 علاوه بر محفظه پودر، لاستیک ماشین لباسشویی نیز فضای مناسبی برای تجمع و رشد موجودات نامطلوب مانند باکتری و کپک می باشد. گاهی اوقات موارد دیگری مانند پرز لباس و یا مو نیز در آن مشاهده می شود. به روش قبل می توان لاستیک را تمیز کرد. این کار باید با احتیاط صورت گیرد به  طوری که هنگام بلند کردن لاستیک از فلز، دچار پارگی نشود. با استفاده از ابزار مناسب باید موادی که در لای لاستیک گیر کرده اند از آن خارج شوند. می توان گفت که فیلتر لباسشویی  کثیف ترین بخش یک ماشین لباسشویی است. این بخش در پایین ماشین لباسشویی قرار گرفته و همه ی قسمت های ریز لباس مانند دکمه، پرز و … که از لباس جدا می شود در آن تجمع می یابند. نیاز است که فیلتر ماشین لباسشویی هر ماه از ماشین خارج شده و به طور کامل فیلتر و محفظه قرارگیری آن تمیز شود.

سرویس کار ماشین لباسشویی

قیمت سرویس ماشین لباسشویی

قیمت هایی که در این مرکز جهت سرویس ماشین لباسشویی به مشتریان اعلام می شود منصفانه است. هر برند قیمت خاص خود را در زمینه سرویس ماشین لباسشویی دارد.  این مرکز مشتری مداری را از بزرگترین آرمان های کار و تخصصی خود میداند و برای جلب نظر مشتری خود و مقرون به صرفه بودن قیمت تمام شده برای آنها تلاش می کند. سورنا سرویس در زمینه سرویس ماشین لباسشویی قیمت ابلاغ شده را گارانتی می کند.

آموزش سرویس ماشین لباسشویی

سرویس ماشین لباسشویی موجب می شود عمر دستگاه افزایش پیدا کند. هر چقدر که میزان و تعداد سرویس های ماشین لباسشویی بیشتر باشد نیاز تعمیر قطعات آن کمتر می شود. تعمیر کردن ماشین لباسشویی هزینه های زیادی را به همراه دارد و باعث ایجاد فشار اقتصادی بر اعضای خانواده می شود به همین دلیل نیاز است که در مراقبت از دستگاه ماشین لباسشویی بسیار کوشید.  یکی از نکاتی که باید به هنگام سرویس ماشین لباسشویی به آن توجه کرد برند و مدل ماشین لباسشویی است. در مرکز سورنا سرویس افرادی که کار سرویس ماشین لباسشویی را انجام می دهند از تخصص کافی برخوردارند. این افراد در این خصوص آموزش دیده اند. شهروندان جهت سرویس ماشین لباسشویی کافی است با این مرکز تماس برقرار کنند. گاهی اوقات نیز افراد متخصص راهنمایی های لازم را برای سرویس ماشین لباسشویی به مشتریان خود ارائه می دهند.