درباره ما

ما چگونه شروع کردیم ...

گروه سورنا سرویس فعالیت خود را از سال 1390 با تلاش و همکاری جمعی از علاقه مندان و متخصصان حرفه ای در زمینه تعمیرات لوازم خانگی با شعارتعهد،تخصص،تجربه در تهران آغازکرد.سورنا سرویس برای اولین بار در ایران سعی دارد که در امور خدمات(تعمیر ، نصب ،سرویس ) خانگی و صنعتی به صورت مجازی فعالیت کند.
بیش از میلیون ها تعمیرات بر روی لوازم خانگی، مانند *یخچال و فریزر،ساید بای ساید،ماشین لباسشویی،ماشین ظرفشویی ، کولر گازی ، اسپیلت دیواری و ایستاده، پکیچ دیواری،اجاق گاز، مایکروفر و فر گازی،آبسردکن ، جاروبرقی، و فیلتر تصویه آب را داده ایم.
گروه سورنا سرویس اکثر برندهای برتر لوازم خانگی راتعمیر وسرویس می کند ، فرق نمی کند که لوازم خانگی خود را از کجا تهیه و خرید کرده اید.

image

مشتریان ما سرمایه های ما هستند

تکنسین ها و کارشناس های ما مجرب و حرفه ای در تشخیص عیب یابی تعمیرات لوازم خانگی هستند که شما میتوانید برای تعمیرات لوازم خانگی خود در هر محصول و هر برندی به آنها اعتماد کنید.

گروه سورنا سرویس اکثر برندهای برتر لوازم خانگی را تعمیر و سرویس می کند

شرکت ها و خدمات لوازم خانگی که به علت عدم فعالیت خود و یا نداشتن قطعات مصرفی و یا اتمام گارانتی آن محصول یا برند ، پس ازاتمام قرارداد گروه سورنا سرویس خدمات و تعمیرات را به عهده میگیرد

در اختیار داشتن تیم متخصص و حرفه ای
مشتری مداری و رضایتمندی مشتریان
تشخیص ، عیب یابی و تعمیرات در محل

------نام--------

-------موقعیت-------
---------متن-------