Rate this page

سرویس یخچال فریزر

آشپزخانه مهم ترین مکان هر خانه می باشد که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و تغذیه یک خانواده به آشپزخانه ان بستگی دارد. مهم ترین ملزومات یک خانه در این مکان قرار دارد که از مهم ترین آنها یخچال و فریزر می باشد. یخچالها مهم ترین ترین وسیله در حفظ و نگهداری غذا ها و همچنین جلوگیری کردن از فاسد شدن غذا ها می باشد. 

اما خراب شدن یخچال ها امری اجتناب ناپذیر است و با گذر زمان و استهلاک پیدا کردن یخچالها این امر اتفاق می افتد. یخچالها و فریزر ها به دلایل بسیار مختفی ممکن است دچار خرابی شوند و دیگر قادر به ادامه کار کردن نباشند که البته جای نگرانی نیست چون در این صورت شما به سرویس یخچال فریزر خود نیاز پیدا خواهید کرد که برای اینکه کار شرکت تعمیراتی سورنا سرویس با خدمات شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. 

یخچال ها و فریزر ها در گذر زمان تغییرات بسیار زیادی داشته است و شکل های و طرح های مختلف و جدیدی از ان ها روانه بازار شده است که تعمیرات آن ها به تخصص نیاز دارد و شما در صورتی که این یخچالها دچار عیب شوند مسلما خود از عهده تعمیر یخچال فریزر بر نخواهد آمد و در چنین مواقعی بهترین اقدام مراجعه به افرادی می باشد که در این زمینه دانش و تخصص کافی دارند می باشد.

سرویس یخچال فریزر توسط سورنا سرویس

یخچال ها و فریزر ها که در شکل جدید خود به یکدیگر وصل هستند و کامل کننده یکدیگر می باشند از وسیله های بسیار سنگین در هر خانه و آشپزخانه می باشند که جا به جا کردن ان ها کاری بسیار سخت و طاقت فرساست و فرد به تنهایی هیچ گاه قادر به بلند کردن و جا به جایی آن نخواهد بود. 

یخچال و فریزر شما به دلیل بسیار مختلفی ممکن است با خرابی خود شما را به دردسر بیندازد به عنوان مثال یکی از مهم ترین عیب هایی که یخچالها پیدا می کنند این است که دیگر مانند گذشته قادر نخواهند بود سرما در محیط داخلی خود تولید کنند که این یک معضل بسیار بزرگ است و احتمال خرابی مواد غذایی در چنین حالتی بسیار ز یاد می شود که در مواردی که یخچال به طور ناگهانی سرمای خود را از دست می دهد و محیط او گرم می شود.

 مشکل از کمپرسور یخچال می باشد که دیگر قادر به تولید سرما نیست و شما باید کمپرسور یخچال خود را تعمیر کنید. از دیگر علت هایی که یخچال دیگر سرد نمی کند این است که گاز یخچال شما با مشکل مواجه شده باشد که در این  صورت باید  این مورد حتما توسط فردی که در این کار تخصص دارد و به نوعی در این کار خبره می باشد و دانش بسیار زیاد و ملزومات لازم را در اختیار دارد انجام شود. 

شما برای اینکه سرویس یخچال فریزر خود را انجام دهید نیازی نیست به جابه جایی یخچال فریزر خود  ندارید و می تواند به شرکت خدماتی سورنا سرویس که در زمینه تعمیرات یخچال فریزر به صورت تخصصی  در این زمینه فعالیت می کند و  با اعزام تعمیرکار در محل برای سرویس یخچال فریزر  شما  این نگرانی در رابطه با جابه جایی یخچال فریزر شما را برطرف می کند. 

هنگامی یخچال و فریزر شما با مشکل رو به رو می شود مهم ترین نکته در سرویس یخچال فریزر شما  تخصص فردی می باشد که می خواهد یخچال شما را تعمیر کند . یک تکنسین خوب باید از مهارت بسیار زیادی برخوردار باشد و علم به این کار را به صورت حرفه ای فرا گرفته باشد و علم دانش خود را با توجه به مدل های به روزی که از یخچالها و فریزرها در بازار موجود می باشد به روز نگه دارد تا بتواند هر یخچال و فریزری را با هر نوع برند و مدلی تعمیر کند.

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید:

مزایای درخواست آنلاین

در هر لحظه از شبانه‌روز با پر کردن فرم زیر می‌توانید خدمات ما را در اولین زمان ممکن در دسترس داشته باشد. همکاران ما با شما تماس می‌گیرند.

  • پاسخگویی و ارائه خدمات حتی در روزهای تعطیل.
  • درخواست سرویس از این طریق شامل ۱۰% تخفیف می‌باشد.
  • هدف ما ارائه خدمات باکیفیت و جلب رضایت شما است.
تماس با سورنا سرویس

سرویس یخچال فریزر در تهران

 فرقی نمی کند که یخچال شما از چه برند و ساخت کدام کشور باشد با گذر زمان و عدم مراقبت صحیح از آن یخچال فریزر شما خراب خواهد شد و شما برای تعمیر آن به نیرو نیاز پیدا خواهید کرد که در زمینه تعمیرات یخچال و فریزر از علم کافی در این زمینه برخوردار باشد. یخچال فریزر از وسیله هایی می باشد که حجم بالایی دارند.

 وزن آن ها بسیار سنگین است و جا به جا کردن این وسایل حتی در اسباب کشی منزل یکی از سخت ترین کار های ممکن است که هیچ گاه یک نفر به تنهایی قادر به انجام آن نخواهد بود و برای جا به جا کردن آن به چند نیروی مرد ماهر نیاز می شود.

 اما با خدماتی که شرکت های تعمیراتی مانند سورنا سرویس در زمینه تعمیر یخچال فریزر به مشتریان خود ارائه می دهد شما دیگر نیازی به جا به جا کردن یخچال خود ندارید و تکنسین و نیروی ماهر برای تعمیر یخچال شما به محل منزل شما اعزام می شود. اگر شما در نگهداری یخچال خود نماتی را همواره مورد توجه خود قرار دهید از تعمیر یخچال خود و خراب شدن جلوگیری خواهید کرد.

 یکی از مهم ترین مسئله ها در این زمینه این موضوع می باشد که به هیچ عنوان یخچال فریزر خود جلوگیری کنید این موضوع می باشد که از باز و بسته شدن زیاد درب یخچال فریزر خود به طور جدی خود داری کنید و همچنین به هیچ عنوان  یخچال فریزر خود را در اشپزخانه در جایی قرار ندهید که نور مستقیم افتاب به ان بتابد چون این موضوع باعث خرابی یخچال فریزر خواهد شد. 

حتما برای اتصال یخچال فریزر خود به برق از اتصال دهنده های محافظ دار که کنترل کننده های ولتاز نیر دارند استفاده کنید تا از این طریق از شوک ناگهانی که بر اثر قطع و وصل شدن برق ممکن است به یخچال وارد شود جلوگیری کنید.

 چون یکی از عامل های  اصلی خرابی در یخچالها شوکی می باشد که بر اثر قطع و وصل شدن برق ها به صورت ناگهانی به یخچال ها وارد می شود و باعث سوختن موتور آن ها می شود. هم چنین همیشه به یاد داشته باشید که به هیچ عنوان در پریز مربوط به یخچال هیچ وسیله ای دیگر را به برق نزنید که این موضوع نیز باعث ایجاد نوسانات برقی در یخچال ها خواهد شد و همیشه یخچال فریزر خود را در سطحی قرار دهید که هموار باشد و پستی و بلند نداشته باشد تا از سر و صدای ناشی از این موضوع در یخچال فریزر خود جلوگیری کنید.

سرویس یخچال فریزر

سرویس یخچال فریزر با برند های مختلف

 اینکه شما از  چه برند و مارک از یخچال و فریزر در آشپزخانه خود استفاده می کند در هنگام دادن اطلاعات به تعمیرکار در هنگام خرابی بسیار مهم می باشد . یخچال فریزر ها در سالهای اخیر با برند های کاملا متفاوت ساخته و تولید می شوند و هر کدام از آنها برای تعمیر به دانش و تخصص خاص خود نیاز دارند اما در این رابطه نیازی نیست که شما نگران باشید.

 چون سورنا سرویس ارائه دهنده خدمات برتر در زمینه تعمیر انواع یخچال فریزر می باشد و در این زمینه هیچ گونه محدودیتی ندارد و قادر است یخچال فریزر شما با هر مارک و برندی با بهره گرفتن از تکنسین های کاری که دارد در محل منزل شما تعمیر کنمد. یخچالها از حساسیت بسیار  بالایی دارند و در صورتی که یک قسمت از ان ها عیب پیدا کند این عیب بر روی کل یخچال شما تاثیر می گذارد اگر بخواهیم عیب های مشترک که در تمام برند های  یخچال مشترک می باشد را نام ببریم.

 به این موارد خواهیم رسید از مهم ترین عیب های یخچال سرد نکردن آن است که که در مرور زمان اتفاق می افتد و در صورت بی توجهیی به این موضوع ممکن است مشکل بزرگی برای یخچال شما به وجود آورد.  از دیگر مشکل هایی که در یخچال ها به وجود می آید این است که کمپرسور یخچال دچار مشکل می شود و در قسمت فریزر  ایجاد برفک می کند که این برفک زدن ناشی از عدم تعادل دما در فریزر می باشد. 

در صورتی که با چنینی مشکلاتی مواجه شدید برای تعمیر یخچال خود به تعمیر کار ماهر نیاز پیدا خواهید کرد که ار علم کافی در این زمینه برخوردار باشد و بتواند در زمان کوتاه این مشکل را برطرف کند.

قیمت سرویس یخچال فریزر

 اگر بخواهید اطلاعات دقیق در رابطه با تعمیر یخچال فریزر خود داشته باشید باید گفت که سرویس یخچال شما و هزینه آن به عوامل گوناگونی بستگی دارد که در قیمنت تنهایی آن تاثیر گذار می باشد. ز اصلی ترین مولفه های تاثیر گذار در تعیین قیمت تعمیر یک یخچال فاصله ای می باشد که یک تعمیر کار باید طی کند تا به منزل شما برسد و بتواند یخچال شما را تعمیر کند که این هزینه معمولت بر عهده مشتری می باشد و هرچه مسافت بیشتر باشد و تعمیرکار مدت  زمان بیشتری برای رسیدن به منزل شما طی کند این مبلغ بیشتر خواهد شد.

 برای جلوگیری از هزینه اضافی بهتر است با تعمییر کاری تماس بگیرید که در نزدیکی منزل شما باشد. یخچال فریزر از قطعات مختلفی تشکیل شده می باشد که این قطعات در هماهنگی با یکدیگر عمل می کنند و در هنگام خراب شدن این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد که کدام قطعه از یخچال شما دچار خرابی شده باشد اهمیت زیادی را دارا می باشد و اگر قطعات یخچال  شما نیاز به تعویض داشته باشد هزینه تعمیر یخچال شما افزایش پیدا خواهد کرد. و علاوه بر این موضوع اگر شما از برند های خارجی یخچال فریزر استفاده می کنید.

 هزینه تعمیر آن افزایش پیدا خواهد کرد چون در این صورت قطعات یخچال شما وارداتی محسوب می شود و هزینه بیشتری برای جایگزین کردن آن ها باید پرداخت شود.

سرویس یخچال فریزر

آموزش سرویس یخچال فریزر

کسانی که در سورنا سرویس به عنوان تکنسین تعمیرات یخچال و فریزر استخدام می شود تحت آموزش تخصصی قرار می گیرند تا بتوانند از دانش کافی در این زمینه برخوردار باشند و مدت مدیدی در این شکرت با تعمیر انواع یخچال تمرین  می کنند.  اگر شما نیز میتوانید آموزش ابتدایی در زمینه تعمیرات یخچال خود داشته باشید.

 در صورتی که یخچال شما با مشکل مواجه شد البته در صورتی که مشکل شما جزیی باشد قادر خواهید تا آن را برطرف کنید به طور مثال اگر یخچال شما برفک زده است و به سنگینی کار می کند کافی است تا یک مدت آن را برق بکشید و بگذارید  برفک های آن به آرامی باز شود تا یخچال فریزر شما سبک شود.

خدمات سورنا سرویس برای سرویس یخچال فریزر

روزی و 24 ساعته می باد و در هر ساعتی از شبانه روز که یخجال شما با مشکل مواجه شد شما می توانید با سورنا سرویس بدون محدودیت زمانی تماس گرفته و درخواست تکنسین برای تعمیر یخچال فریزر خود کنید. 

 تمام خدماتی که در سورنا سرویس  به مشتریان ارائه می شود به صورت اراده به محل می باشد و  همچنینی با داشتن نیرو. تکنسین های زبده در زمینه تعمیرات یخچال فریزر دیگر نیازی نیست شما از خراب شدن یخچال فریزر خود واهمه داشته باشد. اینکه یخچال شما از چه برندی باشد و ساخت کدام کشور باشد و یا حتی برای اینکه یخچال شما تعمیر شود.

 نیاز به تعویض قطعات داشته باشید اهمیت ندارد چون سورنا سرویس به عنوان یک ارائه  دهنده برتر در این زمینه می تواند به خوبی به شما کمک کرده و یخچال فریزر شما را به خوبی تعمیر کند.

برای خدمات نصب وارد لینک زیر شوید:

نصب یخچال فریزر

سخن پایانی

 یخچال فریزر مهم ترین ملزوماتی می باشد که در هر خانه ای وجود دارد و. خراب شدن آن به خصوص برای بانوان یک معضل بسیار بزرگ می باشد. با توجه به سیستمی که در یخچال فریزر ها تعبیه شده است تعمیر کردن آن ها به دانش و تخصص نیاز دارد و خود افراد قادر به تعمیر آن نخواهند بود.

 در این صورت شما می توانید با شرکت هایی تماس گرفته  و درخواست نیرو برای تعمیر یخچال فریزر خود کنید تا در زمان کوتاه و بیش از خراب شدن مواد غذایی موجود در یخچال تعمیر برای شما صورت بگیرد و مشکل شما بر طرف شود.