Rate this page

تعمیر اجاق گاز

یکی از مهم ترین و ضروری ترین تجهیزات مورد نیاز در هر آشپزخانه‌ای اجاق گاز است. کلیه ی امور پخت و پز افراد و اشخاص خانواده به این محصول بستگی دارد. لذا در هنگام هر گونه آسیب و یا به وجود آمدن  اختلال در نحوه و کارکرد سوخت آن باید اجاق گاز تعمیر شود.

سرویس کاران و تعمیرکاران زیادی با ارائه و عرضه کردن  راه کارهای گوناگون در سراسر کشور آماده ی خدمت رسانی هستند. توجه به برند و شرکت سازنده ی اجاق گاز نیز، می ‌تواند در انتخاب تعمیرکار تاثیر داشته باشد.

به طور معمول سرویس و تعمیر اجاق گاز و سایر تجهیزات آشپزخانه به دانش و مهارت خاصی نیاز دارد. مخصوصا در صورتی که از طرح‌های جدید باشد. با توجه به این که طرح‌های توکار و رومیزی اجاق گاز تولید می شوند، اما باز هم تعمیرکاران اجاق گاز، در مقایسه با زمان‌های قدیم به دانش و مهارت بیشتری نیاز دارند.

افراد معمولی و عمومی به صورت خودسرانه، قابلیت تعمیراجاق گاز را ندارند؛ چرا که تعمیر این وسیله به دانش و مهارت کافی نیاز دارد. البته روز به روز تولید برندهای جدید، جهت نصب، سرویس دهی و تعمیر، متخصصان مختص خود را می‌ طلبد.

تعمیر اجاق گازهای ساده و معمولی به وسیله بیشتر تعمیرکارانی که فعالیت آزاد دارند، امکان پذیر است. چرا که پیچیدگی و عملکرد و کارکرد  سختی نخواهند داشت.

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید:

دوو-سورنا سرویس
آریستون-سورنا سرویس
آاگ-سورنا سرویس

تعمیر اجاق گاز توسط سورنا سرویس

در صورتی که اجاق گاز و یا فر گاز مورد استفاده شما، دچار به وجود آمدن اختلال در نحوه و روش عملکرد و از کار افتادگی شده است. به منظور سرویس و عیب یابی این محصول با تعمیرکاران با تجربه و با مهارت تماس بگیرید.

تعمیر اجاق گاز توسط سورنا سرویس، با امنیت خاطر بیشتری انجام می پذیرد؛ چرا که تعمیرکاران این شرکت با تخصص در کار و توجه به موارد استاندارد و ایمنی این محصولات به تعمیر آن می پردازند.
علاوه بر آن بعضی از نمونه‌های مدرن اجاق گازها که به شکل صفحه‌ای و یا رومیزی به صورت توکار تعبیه می‌شوند. دارای پیچیدگی‌ها زیادی هستند. که به منظور  نصب و راه اندازی این محصولات به سرویس کاران و تعمیرکاران با مهارتی نیاز است. همچنین آن بیشتر برندهای خارجی اجاق گاز به خاطر فناوری و طراحی‌های پیشرفته ی آن، نصب و سرویس آن‌ها سخت تر است.

بنابراین به منظور ممانعت از به وجود آمدن خسارات و بیش تر شدن مشکل قطعاً باید با تعمیرکاران متخصص همان مارک مشورت کنید.

تعمیر اجاق گاز در محل

در صورت مشاهده هرگونه اختلال و مشکل در روند عملکرد اجاق گاز خود،می توانید از طریق تماس با نمایندگیهای این محصول و یا مشاوره با تعمیرکاران متخصص آن، نسبت به تعمیر اجاق گاز خود اقدام نمایید. با توجه به اینکه طرحهای جدید اجاق گاز به صورت توکار و رومیزی هستند. امکان حمل و جابجایی که آن نیست. تعمیرکاران می‌توانند برای تعمیر اجاق گاز در محل حضور یابند.

تعمیر اجاق گاز با برندهای مختلف

خوشبختانه امروزه نمایندگیها و تعمیرکاران معتبری در زمینه‌ی تعمیراجاق گاز با برندهای مختلف در حال فعالیت هستند. این افراد متخصص و ماهر و با تجربه کاری که دارند، کلیه ی طرحهای اجاق گاز و فر گاز متقاضیان را در صورت خرابی و آسیب از نوع ایستاده، رومیزی، توکار…  تعمیر و سرویس می نمایند. در این میان برخی از مدلهای اجاق گاز خارجی یا داخلی چندان پیشرفته و پیچیدگی دارند که تنها نمایندگیهای مختص همان مارک،امکان خدمات و سرویس دهی به کاربران آن دارند.

هزینه تعمیر اجاق گاز

سرویس و تعمیر مدلهای گوناگون اجاق گازها در بازار انجام می پذیرد. نصب و تعمیر اجاق گازهای توکار لمسی، صفحه ای، فردار،رومیزی، ساده و… بعد از تمام شدن ضمانت اصولاً به واسطه‌ی افراد متخصص و تعمیرکاران آگاه که به صورت آزاد فعالیت می کنند، انجام می شود. اینجا مولفه های گوناگونی در میزان هزینه تعمیر اجاق گاز، موثر است.

در واقع این هزینه بعد از تعمیر مدل اجاق گاز، توجه به برند آن،نوع مشکل ایجاد شده و میزان کار مورد نیاز برای برطرف نمودن مشکل محاسبه می شود. در تهران و سایر شهرهای دیگر تعرفه های تعمیرات اجاق گاز، برای برندهای گوناگون مشخص شده است، بنابراین تعمیرکاران متخصص با توجه به میزان مشکلات محصول،مارک اجاق گاز، نسبت به تعمیر و تعویض قطعات مورد نیاز آن اقدام می‌کنند.

لازم به ذکر است که قطعات خارجی نسبت به قطعات ایرانی گرانتر هستند. در نهایت میزان هزینه ی تعویض و نصب این قطعات در هزینه سرویس دهی و تعمیر اجاق گاز تاثیر گذار است. تعمیر اجاق گاز و فر سورنا سرویس

آموزش تعمیر

یکی از مهم ترین نکاتی که به منظور آموزش تعمیراجاق گاز لازم است رعایت کنید،توجه به نکات ایمنی است.

ابتدا از بستن شیر اصلی گاز که به اجاق گاز وصل است مطمئن شوید. علاوه بر آن نسبت به عدم اتصال اجاق گاز به برق و سایر شرایط در محیط اطمینان حاصل نمایید.

بعد از بررسی شرایط فوق، سعی کنید با یک متخصص تعمیر اجاق گاز،ارتباط برقرار نموده و با مشاوره ی وی نسبت به تعمیرات جزئی اجاق گاز خود اقدام نمایید.  توجه داشته باشید که بدون داشتن اطلاعات فنی، هرگز دست به تعویض قطعات محصول نزنید. چرا که این مسئله باعث افزایش خسارات و هزینه های مالی جهت تعمیر اجاق گاز تان میگردد.

خدمات سورنا سرویس برای تعمیر اجاق گاز

سورنا سرویس دارای صدها متخصص باتجربه و کاردان،در سراسر مناطق اطراف خود است که کلیه خدمات مربوط به مدلهای گوناگون اجاق گاز و فر گاز در طرحهای رومیزی و توکار را در حداقل زمان ممکن انجام می‌دهد.  علاوه بر آن نصب، تعمیر و سرویس این محصولات شما به واسطه ی تعمیرکاران مجرب مارک محصولتان در محل امکان پذیر است.

در نهایت با ارائه گارانتی فعالیت خود را تثبیت می نمایند.

شما  می توانید در صورت  نیاز تعمیر و سرویس دهی به اجاق گاز خود،فقط بایک شماره گیری از خدمات سورنا سرویس برای تعمیر اجاق گاز،در مدت زمان خیلی کمی توسط افراد متخصص و ماهر بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیر اجاق گاز

هر یک از مارکهای معتبر و معروف ایرانی و غیر ایرانی دارای نمایندگی‌های با سابقه‌ای در سراسر کشور هستند.

در واقع متخصصان و تعمیرکاران آموزش‌دیده و متعهدی که در رابطه با تعمیرات تمامی محصولات برندهای مربوطه، آموزشهای لازم را دیده اند در نمایندگی تعمیر اجاق گاز فعالیت می نمایند.

یکی دیگر از مزیتهای نمایندگی تعمیرات اجاق گاز، فروش و نصب قطعات فابریک هر یک از محصولات، برای رضایتمندی و آسودگی خاطر مشتریان ارائه می شود. نمایندگی تعمیر اجاق گاز در مدلهای گوناگون در شهرهای مختلف بعد از تعمیر و سرویس دهی، کاروفعالیت خود را بین ۶ تا ۱۲ ماه تضمین می نمایند.

ایرادات متداول تعمیر اجاق گاز

اکثر مشکلات کلیه ی اجاق گازها در همه ی برندها و طرحهای گوناگون مثل؛ مدلهای صفحه‌ای و توکار تقریباً همانند هم است.

همانگونه که مستحضرید: اجاق گاز به وسیله ی انرژی کارآمد گاز فعالیت می کند.در صورتی که در رابطه با این انرژی و وسیله ی مان دقت کافی نداشته باشیم، احتمال دارد باعث بروز خطرات جبران ناپذیری شود.

گاهی ممکن است بر اثر نشت از اجاق و یا شیلنگهای آن بوی گاز در فضای خانه بپیچد،  در بعضی از موارد امکان دارد شعله های گاز به صورت یکنواخت و به رنگ آبی فعالیت نکنند. شاید هم فندک اجاق گاز از کار افتاده باشد، در اجاق گازهای فردار گاهی درب فر به درستی باز و بست نشده و حرارت آن تنظیم نمی‌شود، ممکن است طی فرآیندی شیشه اجاق گاز شکسته باشد، در بعضی از اوقات برای روشن کردن شعله گاز باید مدت زمان طولانی شعله را روشن نگه داریم،و… .

در کلیه موارد گفته شده که به عنوان ایرادات متداول تعمیر اجاق گاز محسوب می شود، مراجعه به یک تعمیر کار متخصص و کاردان ضروری است. توصیه می‌شود به صورت خودکار دست به تعمیر نزنید؛چرا که ممکن است به دلیل عدم آگاهی و مهارت کافی، هزینه های بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد.

چه زمانی نیاز به تعمیرکار اجاق گاز است؟

در صورت وجود مشکلات و اختلالات ایجاد شده در سوخت اجاق گاز خود بایستی با تعمیر کار متخصص محصول مشاوره نمایید.

هنگام روشن نشدن اجاق گاز و یا خاموش شدن مداوم شعله های آن،عدم وجود رنگ آبی در شعله ها،عدم عملکرد صحیح فندک،ایجاد دود شعله ها،عدم یکنواختی حرارت شعله یافر،ایجاد مشکل در درب فر و… .

علاوه بر مشکلات ایجاد شده در اجاق گاز میتوانید از سرویس دهی متخصصین مجرب نمایندگیهای این محصول بهره مند شوید.

موقع بهره مندی از تعمیرکاران ماهر نمایندگی های تعمیر اجاق گاز، مطمئن باشید این متخصصان در حداقل زمان ممکن با بهترین کیفیت،به تعمیر محصول شما می پردازند. اولویت اول این افراد تعمیر قطعات محصول است نه تعویض آنها.  تنها در صورتی که  امکان تعمیر قطعات وجود نداشته باشد،مدلهای فابریک و اورجینال مورد نیاز بر روی دستگاه نصب می گردد. در این صورت در هزینه‌ تعمیر اجاق گاز صرفه‌جویی به عمل می آید.

گارانتی تعمیر اجاق گاز

در صورتی که برای تعمیر اجاق گاز آسیب دیده ی خود به نمایندگیها و یا تعمیرگاههای معتبر مراجعه نمایید؛می توانید از گارانتی تعمیر اجاق گاز بهره مند شوید. در واقع این افراد متخصص بعد از اینکه وسیله ی شما را به صورت تمام و کمال تعمیر و سرویس دهی نمودند، با ارائه برگ ضمانتنامه ی معتبر می توانند سرویس دهی و تعمیر خود را تضمین کنند. تا در صورت آسیب مجدد بدون پرداخت هزینه به ارائه خدمت بپردازند. مدت زمان این ضمانت نامه با توجه به میزان تعمیر، نوع مارک محصول و تعویض قطعات بین ۶ تا ۱۲ ماه متغیر است.

تعمیر اجاق گاز قدیمی

اجاق گازهای قدیمی نسبت به طرحهای جدید این محصول از امکانات و کاربردهای کمتری برخوردارند. به طور مثال؛ بدون فر هستند، به برق متصل نمی شوند،توکار نیستند و…  بنابراین تعمیر اجاق گاز قدیمی، در مقایسه با مدل‌های جدید آسانتر و مقرون به صرفه تر است. علاوه بر آن توسط اکثر افراد عادی نیز امکان پذیر خواهد بود،چون به دانش مهارت خاصی نیاز ندارند ساده هستند.

تعمیر اجاق گاز رومیزی

به طور معمول نحوه ی عملکرد اکثر اجاق گازهای موجود مانند هم است. اما ممکن است طرح‌های آن با یکدیگر متفاوت باشد. که همین مسئله در تعمیر و سرویس دهی آنها موثر واقع خواهد شد. در صورتی که اجاق گاز شما از نوع رومیزی و توکار آن باشد،مسئله کمی حساس تر می شود. یعنی شما نمی توانید وسیله را جابجا کرده و انتقال دهید.  لذا حتماً باید برای تعمیر اجاق گاز رومیزی، از تعمیرکاران متخصص و مجرب در نمایندگی‌های معتبر این محصول،بهره مند شوید تا ضمن حفظ سلامت اجاق گاز خود از صرف هزینه های بی دلیل امتناع کنید.

سخن پایانی

یکی از ضروری ترین لوازمی که در هر آشپزخانه‌ای  یافت می شود، اجاق گاز است. در واقع این وسیله با توجه به محل کاربرد آن در سایزهای مختلف به شکل ساده و یا پیشرفته مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی تمامی امورات پخت و پز مربوط به اجاق گاز می گردد. با این حال در صورتی که اجاق گاز دچار آسیب و خرابی شد، امکان تعمیر آن توسط متخصصان و افراد حاذق وجود دارد.

توصیه می شود به صورت خودسرانه نسبت به تعمیر و تعویض قطعات اجاق گاز نپردازید. سعی کنید توسط تعمیرکاران متخصص این ابزار نسبت به سرویس دهی آن اقدام کنید. وجود نمایندگی‌های معتبر مارکهای گوناگون اجاق گاز درسراسرشهرها نیز، این امکان را برای شما فراهم می‌کند. تا طی مدت زمان مشخصی بدون پرداخت هزینه نسبت به نصب و تعمیر و سرویس دهی اجاق گاز خود بپردازید.

برای سایر خدمات اجاق گاز وارد صفحات زیر شوید:

نصب اجاق گاز

سرویس اجاق گاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *