سورنا سرویس حرفه ای ترین نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی

در دنیای امروز اغلب افراد به دلیل داشتن مشغله های شغلی و روزمره همواره در پی خرید وسایلی هستند که تسهیل کننده کار آنها باشد. تا بتوانند به واسطه همان وسیله تایم کوتاهی را برای انجام کارهایشان در نظر بگیرند.

طی سال های گذشته با ورود ماشین ظرفشویی به بازار  استقبال افراد برای خرید ماشین ظرفشویی بسیار چشمگیر بوده است. البته در کنار تولید؛ شرکت هایی هم برای تعمیر ماشین ظرفشویی راه اندازی شدند.

شاید در ابتدای ورود ماشین ظرفشویی افراد به دلیل عدم آگاهی از کارایی آن تمایل زیادی به خرید نداشتند. اما با گذشت زمان بسیار کوتاهی اغلب افراد به خصوص خانم هایی که شاغل هستند برای خرید از این وسیله کاربردی استقبال زیادی کردند.

امروزه ماشین ظرفشویی جزو وسایل مورد نیاز و ضروری افراد شده و همواره در اغلب خانه ها وجود دارد. برخی از افراد که توان مالی زیادی برای خرید ندارند ماشین های ظرفشویی رومیزی کوچک و برخی دیگر ماشین ظرفشویی بزرگ را تهیه می کنند.

جالب است بدانید که برخی از افراد هر دو مدل آن را تهیه می کنند. از ماشین ظرفشویی رومیزی برای استفاده روزمره و ماشین ظرفشویی بزرگ را برای زمان هایی که دورهمی یا مهمانی های بزرگ دارند؛ استفاده می کنند.

ماشین ظرفشویی مانند دیگر لوازم برقی توسط شرکت ها و برندهای مختلف تولید می شود و برای ارائه مشتریان به بازار عرضه می گردد.

نکته قابل ذکر در خصوص ماشین ظرفشویی این است که برخی از افراد پس از خرید و استفاده با خرابی آن مواجه می شوند. سپس گلایه این را دارند که ما استفاده زیادی از ماشین ظرفشویی خود نداشتیم.

گفتنی است که همه لوازم برقی و مصرفی از هر نوع و برند معتبری هم که باشند پس از گذشت مدت زمانی متفاوت که از عمر مصرفی آنها می گذرد کارایی اولیه خود را از دست می دهند و نیاز به تعمیر پیدا می کنند.

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید:

مزایای درخواست آنلاین

در هر لحظه از شبانه‌روز با پر کردن فرم زیر می‌توانید خدمات ما را در اولین زمان ممکن در دسترس داشته باشد. همکاران ما با شما تماس می‌گیرند.

  • پاسخگویی و ارائه خدمات حتی در روزهای تعطیل.
  • درخواست سرویس از این طریق شامل ۱۰% تخفیف می‌باشد.
  • هدف ما ارائه خدمات باکیفیت و جلب رضایت شما است.

سورنا سرویس نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی هم جزو مسائل روزمره و در دسته لوازم مصرفی به شمار می رود. به همین دلیل باید برای کارایی بهتر آن را تعمیر و سرویس کرد.

شاید خیلی از افراد برای تعمیر ماشین ظرفشویی به این مسئله فکر کنند که چه زمانی باید تعمیرات ماشین ظرفشویی را انجام دهند.

همچنین برای تعمیر ماشین ظرفشویی باید به چه افرادی مراجعه کنند تا به خوبی تعمیرات ماشین ظرفشویی را انجام دهند.

قطعا دغدغه افراد برای تعمیر ماشین ظرفشویی و شناخت افرادی که در این زمینه تخصص لازم را داشته باشند کاملا قابل درک و منطقی است.

ما در ادامه مطلب به برخی از نکاتی که همواره باید افراد هنگام مراجعه به نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در نظر بگیرند. تا ماشین ظرفشویی آنها به خوبی تعمیر شود و آسیبی به آن وارد نشود اشاره خواهیم کرد.

افراد پیش از مراجعه و یا انتقال ماشین ظرفشویی خود باید شناخت کاملی از رزومه و فعالیت نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی داشته باشند.

به این صورت که حتما از آنها در خصوص سابقه فعالیت، داشتن نشان استاندارد، مجوز نمایندگی تعمیر، گواهینامه تخصصی نیروها و… را به دست آورند. پس از آن تعمیر ماشین ظرفشویی خود را به آنها بسپارند.

افرادی که حساسیت ویژه ای در زمینه ذکر شده بالا دارند. می توانند به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای از خدمات سورنا سرویس برای تعمیر ماشین ظرفشویی خود استفاده نمایند.

نمایندگی مجاز سورنا سرویس یکی از معتبرترین نمایندگی های مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران است. که طی سال های اخیر با فعالیت های ویژه ای که داشته توانسته رضایت کامل مشتریان را جلب نماید.

یکی از مهمترین ویژگی های سورنا سرویس تعمیر ماشین ظرفشویی با برندهای مختلف توسط افراد متخصص و کارآزموده است.

تعمیر ماشین ظرفشویی

حضور افراد متخصص در سورنا سرویس

بسیاری از نمایندگی های تعمیر ماشین ظرفشویی تنها توانایی تعمیر برخی از برندها را دارند. در صورتی که سورنا سرویس از نیروهایی در مجموعه خود استفاده می نماید که دوره های آموزشی لازم را در زمینه تعمیر با برندهای مختلف دیده باشند. تا توانایی پاسخگویی و رفع نیاز همه مشتریان را داشته باشند.

 از دیگر خصوصیات بسیار خوب سورنا سرویس این است که مشتریان برای تعمیر نیازی نیست که ماشین ظرفشویی خود را به نمایندگی ببرند.

 افراد می توانند از سورنا سرویس درخواست نیرو داشته باشند تا تعمیر ماشین ظرفشویی در محل برای آنها انجام شود.

زمانی که تعمیر ماشین ظرفشویی در محل انجام شود چند مزیت مهم دارد. آنها هم این است که دیگر افراد هزینه گزافی برای حمل و جابجایی پرداخت نمی کنند.

همچنین ماشین ظرفشویی آنها هنگام جابجایی دچار آسیب دیدگی از نظر رنگ و شکستگی قطعات نخواهد شد.

افرادی که قصد تعمیر ماشین ظرفشویی توسط سورنا سرویس برای آنها انجام شود. می توانند در هر ساعت از شبانه روز که می خواهند به سایت این نمایندگی به آدرس sorenaserviceco.com مراجعه نمایند.

 پس از اینکه افراد درخواست خود را ثبت نمایند. نیروهای پشتیبان در اسرع وقت با آنها تماس می گیرند و در اولین زمان ممکن نیروهای خود را برای تعمیر به محل اعزام می کنند.

از دیگر مزیت های خوب سورنا سرویس این است که قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی طبق تعرفه مصوب واحد صنفی تعمیرگاه های مجاز استان تهران است.

نیروهای سورنا سرویس به هیچ عنوان هزینه گزافی را از مشتریان دریافت نمی کنند. همچنین کمترین هزینه ممکن تعمیر ماشین ظرفشویی را برای آنها انجام می دهند.

افرادی که از طریق سایت و پر کردن فرم مخصوصی که در سایت قرار دارد برای درخواست نیرو جهت تعمیر ماشین ظرفشویی اقدام نمایند. می توانند از ده درصد تخفیف ویژه برخوردار شوند.

برای سایر خدمات وارد صفحات زیر شوید:

نصب ماشین ظرفشویی

سرویس ماشین ظرفشویی