5/5 - (2 امتیاز)

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی LG

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید:

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

برای استفاده از خدمات تعمیر، نصب و سرویس ماشین لباسشویی توسط سورنا سرویس با ما تماس بگیرید. می توانید ابتدا از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناس ما استفاده کنید و سپس در صورت نیاز برای تعمیر اقدام کنید.

فهرست مطالب

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران

سورنا سرویس یکی از بهترین نمایندگی های تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران است که یکی از تخصصی ترین مراکز در این زمینه محسوب میشود.

تعمیرکاران ماهری در این مجموعه فعالیت میکنند که آموزش های لازم را در جهت تعمیرات مدل های مختلف ماشین های لباسشویی برند ال جی گذرانده اند و کاملا در این زمینه تبحر دارند.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در نمایندگی ما شامل خدمات بسیاری مانند ترمیم و تعویض قطعات آسیب دیده، رفع ارورها و مسائلی از این قبیل می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در منزل

با در نظر گرفتن وزن بالایی که این دستگاه ها دارند بهترین کار این است که فرآیند تعمیرات آن ها در منزل انجام شود. این موضوع باعث میشود که نیازی به جا به جایی دستگاه نباشد و به دلیل انتقال دچار آسیب دیدگی نشود.

برای دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در منزل کافیست با مجموعه ما از طریق شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل کنید. کارشناسان ما حتی می توانند برای رفع ارور های لباسشویی ال جی به صورت تلفنی شمارا راهنمایی کنند.

تعمیرکاران ما در اولین فرصت به منزل شما آمده و دستگاه را به صورت کامل بررسی و عیب یابی میکنند.در قدم بعدی قطعه یا قطعاتی که آسیب دیده اند کاملا ترمیم شده یا در صورت نیاز تعویض میگردند.

همین حالا برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در منزل اقدام کنید!

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در چیتگر

مراحل تعمیر ماشین لباسشویی ال جی توسط تکنیسین سورنا سرویس

ثبت درخواست تعمیرات

اولین مرحله انجام تعمیرات ثبت درخواست تعمیرات مشتری است که پس از تماس با مجموعه انجام میشود.

اعزام تعمیرکار به محل زندگی مشتری

پس از ثبت درخواست تعمیرات در اسرع وقت تکنیسین های سورنا سرویس به محل زندگی مشتری اعزام میشوند.

عیب یابی ماشین لباسشویی

پیش از هر گونه اقدامی دستگاه شما به طور کامل بررسی شده و عیب یابی میشود.

تعمیر و تعویض قطعات

قطعاتی که دچار آسیب دیدگی شده اند بر اساس میزان آسیب وارد شده تعمیر یا تعویض می شوند.

تست و تحویل ماشین لباسشویی

در انتها پس از پایان پروسه تعمیرات دستگاه تست شده و به مشتری تحویل داده میشود.

 رفع ارورهای متداول ماشین لباسشویی ال جی

ارور IE ماشین لباسشویی ال جی

هنگامی که این خطا در دستگاه رخ میدهد میتواند مربوط با آب ورودی و اتصالات آن، میزان فشار آب ورودی، برد دستگاه و فیلتر شیر برق باشد. در زمان بروز این خطا باید اقدام به بررسی عوامل ذکر شده کنید و سپس به تعمیر دستگاه بپردازید.

ارور OE ماشین لباسشویی ال جی

ارور OE لباسشویی ال جی میتواند به دلایل زیادی رخ داده باشد که از میان آن ها میتوان به وجود مشکل در فیلتر پمپ تخلیه، برد لباسشویی و ارتفاع شیلنگ تخلیه اشاره کرد. هنگامی که ارور OE در دستگاه اتفاق میفتد باید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی تماس بگیرید.

ارور  CE در ماشین لباسشویی ال جی

ارور  CE بیانگر این است که جریان بیش از اندازه وارد مدار الکتریکی موتور شده است.برای رفع این خطا باید چند ثانیه ماشین لباسشویی را از برق بکشید و مجددا آن را متصل کنید.چنانچه مشکل رفع نشد باید با مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ال جی تماس بگیرید.

ارور CD در ماشین لباسشویی ال جی

این پیغام عموما بیانگر پایان چرخه خشک کردن می باشد.پس از پایان دور خشک کن دستگاه پروسه خنک کردن به صورت اتوماتیک انجام شده تا اگر البسه از دستگاه خارج نشدند بعد از چند ساعت چروک نگردند.

متداول ترین دلایل خرابی ماشین لباسشویی ال جی

ایرادات متداول ماشین لباسشویی ال جی

روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی

روشن نشدن لباسشویی ال جی در وهله اول میتواند به قطعی برق یا مشکل در پریز برق مربوط باشد همچنین این احتمال وجود دارد که خازن برق ورودی، سیم کشی یا برد دستگاه نیز دچار آسیب دیدگی شده باشند.

عدم تخلیه آب

اگر شیء خارجی وارد پمپ دستگاه شده باشد یا به هر دلیل دیگری پمپ آسیب ببیند مانع از تخلیه آب میشود. موارد دیگری نیز میتوانند باعث بروز این مشکل شده باشند که از میان آن ها میتوان به خرابی سیم کشی و قطعی اتصالات  اشاره کرد.

به گوش رسیدن صداهای غیر طبیعی از دستگاه

یکی از دلایل ایجاد صداهای غیر طبیعی در ماشین لباسشویی مربوط به خرابی کمک فنر می باشد البته لازم به ذکر است که موارد دیگری مانند خرابی شفت و سه نظام دستگاه نیز میتوانند در بروز این مشکل نقش داشته باشند.

وارد نشدن آب به ماشین لباسشویی

این مشکل میتواند بر اثر عواملی مانند وجود گرفتگی در فیلتر شیر برقی، بسته بودن شیر آب ورودی دستگاه و تا خوردگی شیلنگ آن رخ داده باشد.

عدم خشک کردن البسه

یکی از دلایلی که باعث عدم خشک کردن البسه به وسیله ماشین لباسشویی ال جی میشود بارگیری نامناسب آن ها است. عدم تخلیه آب توسط لباسشویی نیز میتواند از علل دیگر بروز این مشکل باشد.

نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی

چنانچه تسمه ماشین لباسشویی از جای خود درآمده باشد یا دچار پارگی شده باشد مانع از چرخش دیگ آن میشود.همچنین وجود مشکل در موتور یا برد الکترونیکی ماشین لباسشویی نیز میتوانند باعث بروز این مشکل شوند.

ایجاد لرزش در دستگاه

تراز نبودن محل قرار گیری ماشین لباسشویی میتواند یکی از مهم ترین دلایل ایجاد لرزش در آن محسوب شود.بار گیری بیش از اندازه البسه در دستگاه نیز میتواند باعث بروز این نقص گردد.

باز نشدن درب لباسشویی

 اگر میکروسوئیچ درب لباسشویی خراب شده یا دستگیره درب آن دچار آسیب دیدگی شود مانع از باز شدن درب دستگاه میگردد.

گارانتی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

 

تمامی مراحل تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در مجموعه سورنا سرویس دارای گارانتی می باشد به دلیل اینکه ما به صورت تمام و کمال به خدمات خود ایمان داریم و تمام هدفمان جلب رضایت و اعتماد مشتری است.

تمامی قطعات استفاده شده توسط تعمیرکاران ما در زمینه تعمیر لباسشویی ال جی همگی اصل هستند و دارای ضمانت نامه معتبر می باشند.

پس از اتمام پروسه تعمیرات در صورت بروز هر گونه مشکل در خصوص بخش تعمیر شده میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید:

از ضمانت ۶ ماهه و پشتیبانی دائمی ما استفاده کنید

برنامه های ماشین  لباسشویی ال جی

برنامه های ماشین لباسشویی lg

برنامه های شستشوی لباسشویی LG چندین مورد است که شامل چندین برنامه ترکیبی هم میباشد که در ادامه چند مورد را برایتان بازگو میکنیم.

برنامه شستشوی Sport Wash یا Sports Wear

این برنامه مناسب برای شستشوی لباس های ورزشی است. تفاوت بزرگی که لباس های ورزشی با لباس های دیگر دارند در نوع الیاف آن ها می باشد. در لباس های ورزشی غالبا از الیاف مصنوعی استفاده میکنند و به گونه ای هستند که پس از هر بار استفاده باید آن ها را بشویید. نکته قابل توجه در مورد این لباس ها این است که به ندرت دچار کثیفی زیاد میشوند تا به شستشوی بیش از حد نیاز داشته باشند اما شستشوی آن ها به صورت مکرر الزامی است.

اگر برای شستشوی این لباس ها از برنامه شستشوی مخصوص به آن ها استفاده نکنید در زمان کوتاهی دچار پوسیدگی میشوند یا حالت اولیه خود را از دست میدهند.

برنامه شستشوی Duvet

هنگامی که قصد شستشوی اقلامی مانند پتو و ملحفه را دارید باید به دور چرخش شستشو و درجه دمای آب توجه لازم را داشته باشید. عموما این الیاف ها مواد شوینده را درون خود نگه میدارند و پس از اتمام شستشو بوی شوینده از آن ها احساس میشود. این مسائل به مرور زمان میتوانند باعث ایجاد آلرژی در افراد شوند به همین دلیل بهترین کار استفاده از برنامه شستشوی مخصوص این نوع الیاف ها است.

برنامه شستشوی Mix

برنامه شستشوی Mix یا مخلوط  برای مواقعی که حجم زیادی از لباس ها روی هم انبار شده اند گزینه مناسبی به شمار میرود. البته باید توجه لازم را داشته باشید که این لباس ها همه دارای الیاف معمولی باشند به دلیل اینکه شستشوی اقلام دیگری مانند لباس های ورزشی با این برنامه شستشو میتواند به آن ها آسیب وارد کند. در هنگام استفاده از این برنامه شستشو باید مراقب لباس های رنگی باشید تا به لباس های دیگر رنگ پس ندهند.

برنامه شستشوی Sensitive و یا Allergy Plus

این برنامه شستشو مناسب برای افرادی است که به حساسیت و آلرژی مبتلا هستند. این برنامه البسه را در درجه دمای ثابت نگه میدارد و انواع عوامل آلرژی زا را از بین میبرد. زمان شستشودر این برنامه نسبت به برنامه های دیگر بیشتر است تا با افزایش فشار آب اثرات شوینده روی لباس ها به طور کامل از میان بروند.

برنامه شستشوی Delicates یا Silk

لباس هایی مانند حریر، ابریشم و ساتن بسیار بافت حساسی دارند و ممکن است که اگر به طرز صحیحی شسته نشوند آسیب ببینند اما چنانچه فرآیند شستشوی آن ها به آهستگی و در دمای مناسب صورت بگیرد هیچ مشکلی برای آن ها به وجود نخواهد آمد.

برنامه شستشوی Dark Wash

اگر قصد شستشوی البسه تیره را دارید پیشنهاد میکنیم از برنامه شستشوی Dark Wash استفاده نمایید. اگر از شدت تیرگی رنگ  این لباس ها کم شود ظاهر رنگ و رو رفته و بدی پیدا میکنند به همین علت بهتر است که با برنامه شستشوی مخصوص به خودشان شسته شوند.میزان دما و سرعت چرخش نیز در هنگام شستشوی لباس های تیره از اهمیت بسیاری برخوردار است.

 

برای  ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی ال جی همین حالا تلفن را برداشته و با ما تماس بگیرید تا از بهترین خدمات با مناسب ترین تعرفه ها بهره مند شوید.

برای استفاده از خدمات تعمیر، نصب و سرویس ماشین لباسشویی توسط سورنا سرویس با ما تماس بگیرید. می توانید ابتدا از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناس ما استفاده کنید و سپس در صورت نیاز برای تعمیر اقدام کنید.

اقدامات مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران

مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی معمولاً اقدامات زیر را جهت تعمیر ماشین لباسشویی انجام می‌دهند:

تعمیرکار لباسشویی در تهران

تشخیص مشکل:

ابتدا تعمیرکاران مشکل ماشین لباسشویی LG را تشخیص داده و علت خرابی را مشخص می‌کنند. این اقدام به انتخاب روش و قطعات مناسب برای تعمیر کمک می‌کند.

ارائه تخمین هزینه:

پس از تشخیص مشکل، مرکز تعمیر معمولاً به شما تخمین هزینه تعمیر را ارائه می‌دهد. این شامل هزینه قطعات جدید، کارکرد تعمیرکاران و سایر هزینه‌های مرتبط با تعمیر می‌شود.

تعمیر قطعه خراب:

پس از تایید تخمین هزینه توسط شما، تعمیرکاران به تعمیر قطعه یا قطعات خراب پرداخته و قطعات معیوب را تعویض می‌کنند.

تعویض قطعات ضروری:

در برخی مواقع، تعمیرکاران ممکن است نیاز به تعویض قطعات ضروری دیگری داشته باشند که بهبود عملکرد ماشین لباسشویی ال جی را تضمین می‌کند.

آزمایش و تست:

پس از تعمیر ماشین لباسشویی ال جی تست و آزمایش می‌شود تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل شود. در این مرحله، مواردی مانند عملکرد درستی در دوره‌های شستشو و خشک‌کننده بررسی می‌شود.

تضمین و گارانتی:

بعضی از مراکز تعمیرات پس از تعمیر، گارانتی برای کارهای انجام شده ارائه می‌دهند. این به شما اطمینان می‌دهد که در صورت بروز مشکلات مشابه در آینده، می‌توانید به مرکز تعمیر مراجعه کنید.

تحویل ماشین:

پس از انجام تعمیرات، ماشین لباسشویی به شما تحویل داده می‌شود. تعمیرکاران ممکن است نکاتی را برای حفظ و نگهداری صحیح ماشین لباسشویی به شما توضیح دهند.

پشتیبانی پس از تعمیر:

در صورت بروز مشکلات یا سوالات پس از تعمیر، معمولاً می‌توانید با مرکز تعمیر تماس بگیرید تا پشتیبانی لازم را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *