Rate this page

تعمیر چای ساز در تهران

یکی از دغدغه های افراد در این روز ها این است که در هنگام خرابی دستگاه چای ساز خود، از کجا نزدیک ترین مکان را برای تعمیر دستگاه های خود  بیایند. برای افرادی که در تهران هستند سورنا سرویس این دغدغه را برای آن ها رفع نموده و خدمات بی نظیری در تهران به همه ی مشتریان گرامی ارائه میکند.

اما چای ساز ها از اجزای مختلفی طراحی و ساخته شده اند که در هنگام خرابی ممکن است هرکدام از آن ها باشد که تیم تعمیر کاران سورنا سرویس با سال ها و تجربه و تخصص در زمینه تعمیرات به بهترین حالت چای ساز شما را در تهران به راحتی انجام میدهند. اما ما در ادامه به برسی و مشکلات رایج در چای ساز ها برای شما بازگو میکنیم و سعی می کنیم درباره ی همه ی مواردی که در هنگام تعمیر چای ساز در تهران به آن لازم دارید بپردازید. با ما همراه باشید.


همین حالا سفارش خود را ثبت کنید:

بوش-سورنا سرویس
آاگ-سورنا سرویس
کنوود-سورنا سرویس

تعمیر چای ساز- سورنا سرویس

تعمیر چای ساز و کتری برقی

یکی از لوازمی که در امروزه استفاده میشود و بین همه ی افراد محبوبیت خوبی دارد همین کتری های برقی و چای ساز هستند که بسیار کار راه انداز هستند. اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشد که این وسیله ی محبوب بعد از مدتی استفاده دچار نقص هایی میشود. که میتوانید برای تعمیر چای ساز و همچنین تعمیر کتری برقی روی تیم حرفه ای سورنا سرویس حساب کنید.

یکی از موارد اولیه در هنگام خرابی چای سازها که جزو ساده‌ترین ایرادی است که زمان استفاده از کتری برقی و چای ساز خود ممکن است با آن روبه‌رو شوید، روشن نشدن آن است. اگر دستگاه شما روشن نشد، به احتمال زیاد دکمه روشن کردن دچار خرابی است و یا  کتری برقی و چای ساز یا یکی از سیم‌های اصلی آن قطع می باشد.

هزینه تعمیر چای ساز

در هنگام خرابی دستگاه های چای ساز متاسفانه برخی افراد قمیت های بالایی اعلام میکنند که به صرفه نیست. اما تیم سورنا سرویس در اولین مرحله دستگاه شما را عیب یابی میکنند. در مرحله بعدی قیمت تعمیر چای ساز را به شما اعلام میکنند که نوع قیمت گذاری تعمیر چای ساز به صورت منصفانه توسط تیم سورنا سرویس صورت می پذیرد.

اما در هنگام تعمیر چای ساز باید به این نکته توجه کنید که قیمت گذاری آن بستگی به نوع خرابی دارد. ممکن است هر فردی به شما قیمت کاملا متفاوتی از یکدیگر به شما بدهند. اما شرکت سورنا سرویس سعی بر این دارد که با کمترین هزینه چای ساز و همچین دستگاه های دیگر شما را تعمیر کند.

مشکلات و خرابی های رایج در چای ساز

نوع کاری چای ساز طوری است که با کنار هم قرار گرفتن مدار های الکترونیکی میتواند انرژی الکترونیک یعنی برق را به گرما تبدیل کند و باعث به جوش آوردن چای بشود. اما این دستگاه محبوب مشکلات و خرابی های رایجی دارد که در هنگام خرابی دستگاه شما ممکن است این مشکل ها برای دستگاه شما رخ بدهد که در ادامه به برسی برخی از این خرابی های رایج میپردازیم.

خرابی ترموستات چای ساز

ترموستات در چای ساز ها وظیفه دارد که دمای موجود در دستگاه را کنترل کند. در صورت وجود نبودن دمای مشخص برای دستگاه به احتمال زیاد این قطعه مشکل دارد. اما این قطعه فقط دمای دستگاه را کنترل نمیکند بلکه دمای آب نیز به عهده ی این قطعه است که اگر چای ساز شما نتوانست آب را به درجه دلخواه شما برساند باید این قطعه را تعویض نمایید.

این قطعه نیز بخاطر موضوع دیگری است که آن هم نشان دادن درجه آب در حال جوش شدن است. متاسفانه این قطعه را نمیتوان تعمیر نمود و در صورت خرابی آن میباسیت آن را تعویض نمود تا دوباره دستگاه چای ساز شما به درستی کا خود را انجام دهد.

کلید های الکتریکی چای ساز

بر روی بدنه همه ی چای ساز ها و کتری های برقی همیشه کلید های الکترونیکی را مشاهده میکنید. با آن ها میتوانید کار مد نظر خودتان را به دستگاه بفهمانید. این دکمه ها وظیفه دارند که جریان ایکترونی مدار هارا کنترل کنند و آن ها را قطع یا وصل کنند. اما خرابی آن به دو دسته تقسیم میشود که اولین مشکل سیم های اتصالی است که آن ها را به مدار متصل میکند. دیگری خود کلید ها هستند که اگر مشکل از سیم ها نباشد باید خود کلید ها تعویض گردند.

نوع شست و شو صحیح چای ساز ها که از خرابی جلوگیری میکنند

اگر از چای ساز استفاده میکنید حتما متوجه لایه ها و جرم های چای ساز می شوید. در این صورت حتما در طعم و رنگ چای تاثیر دارد. البته که باعث کم شدن عمر چای ساز هم میشود. در این مقاله ما شما رو با چند روش که هزینه بسیار کمی هم دارد آشنا میکنیم

  1. سرکه سفید و آب، میتوانید به میزان مساوی چای ساز را از سرکه سفید و آب پر کنید و بگذارید به مدت ۳۰ دقیقه بجوشد. سپس آب آن را خارج کنید، میتوان این کار را تا چند دفعه انجام داد.
  2. سرکه سفید، بهتر است این روش را در شب استفاده کنید. چای ساز را از سرکه سفید پر کنید، احتیاج به جوشیدن هم ندارد، تا صبح که آن را تخلیه میکنید.
  3. جوش شیرین، در این روش ابتدا چای ساز را از مخلوط آب و جوش شیرین پر میکنیم و چای ساز را روشن میکنیم. آب که جوش آمد  خارج میکنیم تا لایه های جرم از بین بروند.
  4. ۴ پوست هندوانه، چای ساز را از مخلوط پوست هندوانه و آب پر کنید و چای ساز را آماده جوشیدن میکنیم. بعد از جوش آمادن آن را تخلیه میکنیم.

کلام اخر در باره تعمیر چای ساز

ما در این مقاله سعی بر این داشتیم که نکات لازم برای تعمیر چای ساز ها برای شما بازگو کنیم. تا که از نبود آگاهی شما در این باره سو استفاده نشود. همچنین میتنوانید برای تعمیر چای ساز در تهران به وب سایت سورنا سروس مراجعه کنید و سفارش خود را ثبت کنید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *