Rate this page

تعمیر آبمیوه گیری

تعمیر آبمیوه گیری جز خدماتی است که باید توسط متخصص انجام شود. آبمیوه گیری از جمله لوازم پر کاربرد در منزل است که به وسیله آن می‌توان تنوع بالایی از نوشیدنی‌های مفید و سالم را مصرف کرد.

زمانی که قصد دارید مواد مغذی موجود در میوه و سبزیجات  را برای بدن خود تامین کنید، شاید بهترین راه مصرف آب آن‌ها باشد که جهت این امر استفاده از آب‌میوه گیری لازم است.

آب‌میوه گیری ممکن است به دلایل مختلفی دچار آسیب شود و به تعمیر نیاز پیدا کند. هنگامی که تصمیم به خرید آب‌میوه گیری گرفته‌اید، بهتر است تمامی مدل‌های آن را بررسی کنید و از کیفیت آن‌ها اطلاع پیدا کنید تا احتمال خرابی و تعمیر آن به صفر برسد.

قدرت از جمله معیارهای افراد برای خرید دستگاه آبمیوه گیری است اما جنبه‌های کمتر شناخته شده‌ دیگری نیز وجود دارد که حائز اهمیت می‌باشند مانند جنس تیغه آبمیوه گیری که باید به آن توجه کرد. در ادامه اطلاعاتی در رابطه با تعمیر آبمیوه گیری، هزینه تعمیر آب‌میوه گیری و غیره را برای شما عزیزان شرح خواهیم داد.

 

 

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید:

کنوود-سورنا سرویس
پاناسونیک-سورنا سرویس
بوش-سورنا سرویس

تعمیر آبمیوه گیری در تهران

همانگونه که پیشاز این بیان کردیم تعمیر دستگاه آب‌میوه گیری از جمله خدماتی است باید توسط تعمیر کار انجام شود. جهت تعمیر دستگاه آب‌میوه گیری در تهران، می‌توانید به مراکز متعددی مراجعه کنید اماتوصیه می‌کنیم که برای جلوگیری از تعمیر مجدد تعمیر آب‌میوه گیری خود را به مراکز معتبر مانند سورنا سرویس بسپارید.

تعمیر و عیب یابی دستگاه آب‌میوه گیری

دستگاه آب‌میوه گیری ممکن به دلایل مختلفی دچار مشکل و ایراد شود. در ادامه انواعمشکلات دستگاه آب‌میوه گیری و نیز راهکارهای تعمیر آن را برای شما عزیزان شرح خواهیم داد. با ما همراه باشید.

 • علت کار نکردن موتور آب‌میوه گیری چیست؟

در صورتی که پس از روشن کردن دستگاه آب‌میوه گیری متوجه عدم روشن شدن موتور دستگاه شدید، ایراد می‌تواند مربوط به سیم رابط آب‌میوه گیری باشد. اما اگر متوجه شدید که موتور آب‌میوه گیری صدا می‌دهد اما دستگاه روکش نمی‌شود، ایراد دستگاه می‌تواند مربوط به بلبرینگ و بوش آن باشد. همچنین توجه داشته باشید که در برخی موارد به علت گیر کردن اجسام خارجی بین تیغه، دستگاه کار نمی‌کند.

 • علت داغ شدن موتور دستگاه آبمیوه‌ گیری چیست؟

علت به وجود آمدن این موضوع می‌تواند به چند مورد مختلف وابسته باشد. بدترین ایران مربوط به نیم سوز شدن موتور دستگاه آب‌میوه گیری است. در این صورت تنها را تعمیر دستگاه، تعویض موتور آب‌میوه گیری می‌باشد.

 • علتلرزش دستگاه آب میوه گیری چیست ؟

در صورتی که تفاله‌های میوه به صورت نامساوی در مخزن تجمع پیدا کنند، دستگاه از حالت تعادل خارج شده و احتما دارد

 که در حین کار کردن دچار لرزش شود. علاوه‌براین ممکن است به علت جدا شدن صافی از حالت طبیعی و نرمال آب‌میوه گیری دچار لرزش شود. دلیل نهایی به موتور آب‌میوه گیری بستگی دارد که لازم است توسط متخصص مورد بررسی قرار بگیرد.

 • علت بالا بودن صدای آب‌میوه گیری در هنگام کار چیست؟

در صورتی که تیغه دستگاه آب‌میوه گیری با بدنه آندر تداخل با یکدیگر باشند منجر به ایجاد شدن صداهایی بلند حسن کار دستگاه می‌شود. خرد کردن مواد سخت مانند یخ می‌تواند از جمله علل رخ دادن ایناتفاق باشد. این عمل موجب تغییر فرم پره‌های تیغ دستگاه آب‌میوه گیری می‌شود که موجب درگیر شدن آن‌ها در هنگام کار دستگاه با بدنه می‌شود. جهت بررسی این مسئله دستگاه را از برق کشیده و تیغ را در محلخود قرار می‌دهند. سپس با دست تیغه را حرکت داده تا متوجه قسمت درگیر شونده شده وبرای تعمیر آن اقدام نمایند.

مرحله بعدی پارچ را از آب‌میوه گیری جدا کرده و از دستگاه است گرفته می‌شود. در صورتی که دستگاه همچنان دچار صدای بلند بود، می‌توان پیبرد که ایراد مربوط به یاتاقان دستگاه است. در نتیجه ماسورهای یاتاقان باید تعویض شوند تا از درگیری هسته فلزی آرمیچر یا هسته فلزی کفشک ها جلوگیری شود و صدا ایجاد نشود.

 • علت خاموش شدن آبمیوه گیری در حین کار چیست؟

به طور معمولخاموش شدن دستگاه می‌تواند از سمت اورلود دستگاه که محافظ الکترونیکی موتور می‌باشد، رخ دهد. جهت تشخیص ایراد دستگاه لازم است که قسمت اورلود دستگاه از مدار خارج و تست دستگاه بدون این قطعه انجام شود. در صورتی که بدون اورلود جریان کششی و با جریان نامی یکسان و برابر شود، اورلود باید تعویض شود. در غیر این صورتمشکل مربوط به هرز گرد شدن پروانه خنک کننده و ایجاد بار اضافی در موتور است که باعث خاموش شدن دستگاه می‌شود.

تعمیر آبمیوه گیری

هزینه تعمیر آبمیوه گیری

هزینه مربوط به تعمیر آب‌میوه گیری به موارد مختلفی بستگی دارد. این هزینه بر اساس نوع مشکل و ایراد آب‌میوه گیری و نیز بر اساس نیاز آن به تعویض قطعات می‌تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال هزینه مربوط به تعمیر آب‌میوه گیری تیغه، موتور، تعویض کویل، سیم‌پیچی و غیره با یکدیگر متفاوت است هزینه آن‌ها نوسان دارد. به همین دلیل افراد متخصص پس از انجام بررسی‌های لازم طی تهیه فاکتور کامل تعداد قطعه‌های دارای ایراد، علت خراب شدن دستگاه و غیره حدود هزینه تعمیر آب‌میوه گیری را تخمین و اعلام می‌کنند. در صورتی که مشتری از این قسمت رضایت داشته باشد، فرد متخصص اقدام به تعمیر آب‌میوه گیری می‌کند.

کلیه هزینه مربوط به آب‌میوه گیری و اجرت تعمیر آب‌میوه گیری و نیز تعویض قطعات معیوب باید بر اساس نرخ مصوب شده تعمیرکاران لوازم خانگی باشد و به هیچ عنوان مبلغ بالاتری از افراد دریافت نشود. چنانچه آب‌میوه گیری شما نیز دچار مشکل شده باشد و به تعویض قطعه نیازمند باشد می‌توانید با مراجعه به مراکز معتبر قطعه اصلی و اورجینال را جایگزین قطعه معیوب کنید.

ایرادات متداول آب‌میوه گیری

 • آب‌میوه به طور کامل گرفته نمی‌شود و از دستگاه نشت می‌کند.
 • خرابی صافی آبمیوه گیری
 • افزایش دمای موتور آبمیوه گیری
 • خرابی مربوط به کابل آمیوه گیری
 • دستگاه در حین کار بوی سوختگی می‌دهد
 • صدای نابه هنجار دستگاه در هنگام کار
 • موتور صدا می کند اما نمی‌چرخد
 • خراب بودن فیلتر آب‌میوه گیری
 • لرزش و حرکت شدید دستگاه
 • دکمه دستگاه خراب میشود.
 • نیم سوز شدن موتور دستگاه
 • دوشاخه دستگاه خراب است
 • موتور بدون بار کار می‌کند

خدمات تعمیر آبمیوه گیری

جهت استفاده از خدمات مربوط به تعمیر آب‌میوه گیری می‌توانید با ثبت درخواست تعمیر در سایت سورنا سرویس، در کوتاه‌ترین زمان ممکن دستگاه خود را تعمیر کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات تعمیر آب‌میوه گیری با کارشناسان مجموعه سایت سورنا سرویس در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *